Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Optymalizacja procesów produkcyjnych – zwiększ efektywność i zredukuj koszty

Optymalizacja procesów produkcyjnych – zwiększ efektywność i zredukuj koszty

Udział w konferencji jest okazją poznania sprawdzonych rozwiązań w zrównoważonej produkcji, najlepszych praktyk, a także wymiany doświadczeń na temat nowoczesnego zarządzania produkcją oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Eksperci z Phoenix Contact, APA Group i Endress Hauser będą do dyspozycji uczestników zarówno podczas prelekcji, jak i przy stoiskach wystawowych. Chętnie porozmawiamy z Państwem, pokażemy szczegółowo nasze rozwiązania i wymienimy się wspólnymi doświadczeniami.

Serdeczne zapraszamy osoby odpowiedzialne za produkcję, utrzymanie ruchu, automatyków, specjalistów cyberbezpieczeństwa danych oraz sieci OT.

AGENDA

 • 8:30 – 9:00 Rejestracja
 • 9:00 – 9:15 Powitanie gości, agenda spotkania, Piotr Podgórski (EMT)
 • 9:15 – 9:45 Transformacja cyfrowa procesów produkcyjnych w erze zrównoważonego rozwoju – Robert Gałązka (PxC)
 • 9:45 – 10:15 Cyberbezpieczeństwo systemów automatyki – bezpieczna sieć OT w zakładach produkcyjnych – Kamil Wachowicz (PxC)
 • 10:15 – 11:30 PRZERWA KAWOWA, warsztaty i dyskusje
 • 11:30 – 12:00 Nowoczesne urządzenia pomiarowe w pakiecie z usługami chmurowymi – kompleksowe rozwiązanie do poprawy efektywności – Bartosz Fras, Endress Hauser
 • 12:00 – 12:30 Zrównoważony rozwój nowoczesnych zakładów produkcyjnych – wykorzystanie AI i Big Data na przykładzie platformy IIoT– Sebastian Temich, APA Sp. z o.o.
 • 12:30 – 14:00 Przerwa obiadowa, Zwiedzanie EMT-Systems, dyskusje
 • 14:00 – 14:30 Edge Computing w Fabryce Przyszłości – analiza danych produkcyjnych oraz monitorowanie stanu maszyn – Robert Gałązka (PxC)
 • 14:30 – 15:00 Zwiększenie dyspozycyjności układów automatyki w zakładach produkcyjnych – Radosław Gruszka (PxC)
 • 15:00 – 15.15 Zakończenie konferencji

Organizator

PhoenixContact

Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.