Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Od optymalizacji zużycia energii cieplnej do oszczędności …

Od optymalizacji zużycia energii cieplnej do oszczędności …

Oszczędności powinniśmy szukać tam, gdzie generujemy największe koszty lub tam, gdzie wydajemy najwięcej. Jednym z takich obszarów jest bez wątpienia ogrzewanie.

Wyższe ceny energii cieplnej i rosnące koszty w naturalny sposób dotykają kolejno właściciela nieruchomości i jej poszczególnych użytkowników. Aktualnie stanowią największy udział w wydatkach ponoszonych na utrzymanie mieszkania/lokalu. Rosnące rachunki i towarzyszące im niezadowolenie najemców stanowią realny problem właściciela obiektu.

Webinarium online

Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego opowiemy, jak ograniczać zużycie energii cieplnej i obniżać wynikające z niego koszty.

W ramach spotkania:

  • Problem – wzrost cen energii.
  • Rozwiązanie- optymalizacja poziomu zużycia energii cieplnej.
  • Narzędzie – automatyczny system sterowania węzłem cieplnym.
  • Efekty – świadome zarządzanie pracą węzła, monitoring i kontrola kluczowych wartości, ograniczenie poziomu zużycia.
  • Korzyści – obniżenie kosztów zużytej energii, oszczędności w GJ i złotówkach.

Pamiętaj!

  • Uczestnicz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
  • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
  • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
  • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szukasz inspiracji? Przeczytaj historię jednego z naszych wdrożeń!

„Osiągnęliśmy też cel finansowy w postaci obniżenia kosztów podgrzewu wody, aktualnie do połowy początkowej stawki, oraz kosztów energii elektrycznej zużytej do pompowania wody sieciowej o 60%. To dobry początek. Na razie bazujemy na stosunkowo niewielkiej liczbie danych wejściowych, wiele parametrów nie było mierzonych, więc trudno o punkt odniesienia. Z czasem spodziewam się jeszcze większych oszczędności.\” więcej …

Do zobaczenia na webinarium!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.