Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Nowy przekaźnik bezpieczeństwa myPNOZ

Nowy przekaźnik bezpieczeństwa myPNOZ

Dzięki przekaźnikowi bezpieczeństwa myPNOZ można monitorować niezależnie do 8 różnych stref maszyny. Poszczególne strefy aplikacji można zatrzymać, bez konieczności zatrzymywania pracy pozostałych. Globalna funkcja bezpieczeństwa wpływa również na wszystkie strefy maszyny – umożliwia na przykład wyłączenie całej maszyny za pomocą wyłącznika awaryjnego.

Każdy moduł myPNOZ wyposażony jest w diody LED sygnalizujące stan wejść, wyjść czy konieczności resetu. Posiadają one również sygnalizację o błędzie, która będzie pomocna przy lokalizacji uszkodzonego modułu. Wadliwy moduł wymienia się szybko bez konieczności demontażu całego systemu.

Dzięki myPNOZ Creator można łatwo odwzorować własną indywidualną aplikację, a wymagane moduły do niej są automatycznie dobierane przez oprogramowanie, które nie wymaga posiadania żadnej wiedzy programistycznej. Wystarczy, że znasz swoje wymagania  – myPNOZ Creator wykona całą resztę za Ciebie!

Schematy okablowania dla nowego przekaźnika myPNOZ możesz tworzyć bezpośrednio w EPLAN.

Więcej informacji

👉https://www.pilz.com/pl-PL/products/relay-modules/modular-safety-relays

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Pilz Polska Sp. z o.o.

Pilz GmbH & Co. KG jest liderem w bezpiecznej technologii automatyzacji. Na tym polu Pilz nieustannie umacnia swoją pozycję wiodącego dostawcy kompletnych rozwiązań z zakresu technologii bezpieczeństwa i automatyzacji. Celem firmy Pilz jest automatyzacja maszyn i instalacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi, maszyn i środowiska.