Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Nowe spojrzenie na obudowy plastikowe – AX plastic | 30 września 12:00

Nowe spojrzenie na obudowy plastikowe – AX plastic | 30 września 12:00

Zapraszamy na cotygodniowy cykl webinarów Rittal dla osób z branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Teorię ograniczyliśmy do minimum, a całą uwagę poświęcimy praktycznym aspektom w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.

Webinary są bezpłatne, trwają od 30 do 45 minut, a pod koniec każdej transmisji przewidziano czas na dyskusję i pytania uczestników. Każdy webcast będzie nagrywany i dostępny dla uczestników do odtworzenia.

Pierwszy temat:

Czy plastik może być bardziej wytrzymały niż stal? – środa 30 września 12:00

W pierwszym z jesiennych webcastów zaprezentujemy nowe spojrzenie na obudowy plastikowe, kiedy i dlaczego warto z nich korzystać na podstawie nowych obudów AX w wykonaniu z tworzyw sztucznych.

Podczas webcastu omówimy:

  • Prezentacja nowej obudowy z serii AX Plastic
  • Nowe elementy w obudowie, które poprawią jakość
  • Łatwa i prosta zabudowa dzięki elementom systemowym

Zarejestruj się