Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

6 kwietnia w Krakowie spotkają się specjaliści z działów utrzymania ruchu.
Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.
Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie oraz podzielą się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż.
Wybrane tematy prelekcji:
💎 Detekcja podstawowym warunkiem ciągłości pracy
💎 Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność
💎 Filtrowanie oleju i czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
💎 Predykcyjne utrzymanie ruchu dzięki Technologii Ultradźwiękowej
💎 Poprawa efektywności procesów produkcyjnych za pomocą algorytmów uczenia maszynowego z wykorzystaniem zdalnego systemu monitorowania maszyn i raportowania realizacji standardów
💎 System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID
💎 Innowacyjne łożyska dzielone
💎 Bezpieczniki topikowe w służbach utrzymania ruchu
💎 Automatyzacja smarowania istotnym elementem utrzymania ruchu oraz zwiększenia niezawodności eksploatacyjnej urządzeń
💎 Obniżenie kosztów części zamiennych przy jednoczesnym zapewnieniu ich dostępności
💎 ASi 5 – podstawowe cechy nowego standardu AS- interface
💎 Oszczędzaj czas i energię – diagnostyka zapobiegawcza
💎 Bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń w aspekcie skutecznego zabezpieczenia połączeń śrubowych
💎 Technika utrzymania czystości
💎 Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych
💎 Zmiany w 2022r w rozporządzeniu Ministerstwa Rozwoju i Technologii w zakresie budynków i ich usytuowania
💎 Wpływ filtracji w maszynach na koszty UR, zużycie energii i ślad węglowy
💎 Narzędzia do budowania i monitoringu niezawodności i utrzymania ruchu systemu sprężonego powietrza – od sprężarkowni do końcowego punktu jego poboru
💎 Przewidywanie usterki, czyli jak odpowiednio dobrać element łączeniowy
Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.
Konferencja odbędzie się zgodnie z zalecanymi normami sanitarnymi i higienicznymi – organizator zapewnia maseczki, środki dezynfekcyjne oraz profesjonalną wentylację pomieszczeń.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.