Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Mitsubishi Electric Fabryka Przeszłości – Praktyczne zasady dla budowania automatycznego transportu oraz składowania produktów w magazynach

Mitsubishi Electric Fabryka Przeszłości – Praktyczne zasady dla budowania automatycznego transportu oraz składowania produktów w magazynach

Zapraszamy do rejestracji na kolejny webinar z serii „Fabryka Przyszłości” Tym razem przeniesiemy się w świat rynków e-Commerce.

Podczas webinara poruszymy zarówno magazynowanie produktów spożywczych jak i rynek motoryzacyjny. Odpowiemy na pytanie jakie są różnice i co jest kluczowe dla każdego z magazynów, a także co łączy te magazyny. Dodatkowo przedyskutujemy kiedy wybrać magazyn układnicowy a kiedy shuttle, uwzględniając aspekty ekonomiczne. Przedstawimy, jak połączyć system zarządzający ruchem samym magazynem z systemami IT. Ponadto nasi goście przedstawią praktyczne zasady budowania magazynów automatycznego składowania. Pokażemy zarówno dotykową kompletację produktów wykorzystując rozwiązania „put to light” a także, jak robić to bezdotykowo wykorzystując robota z systemami  wizyjnymi 3D.

Agenda:

  • Przedstawienie partnerów spotkania: Auto Partner SA oraz MPL Techma Sp. z o.o.
  • Kluczowe elementu wyboru dla magazynów automatycznego składowania dla produktów motoryzacyjnych i spożywczych.
  • Praktyczny i ekonomiczny wybór typu magazynu.
  • Zarządzanie i połączenie magazynu z warstwa IT.
  • „Put to light” VS robot pakujący – dotykowa vs bezdotykowa kompletacja towarów.

Prowadzący:

  1. Jacek Taczała Automotive Business Development Manager
  2. Karol Krowiak FMCS Business Development Manager
  3. Andrzej Górczak Product Menager PLC

Goście specjalni:

  1. Marek Machulak Doradca Zarządu ds. Automatyzacji, Auto-Partner
  2. Janusz Baranowski  Project Manager, MPL Techma