Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA

Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA

To już pewne! Kolejna, 19. edycja  Międzynarodowych Targów ELEKTROTECHNIKA (www.elektroinstalacje.pl) i towarzyszących im 29. Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO oraz 26.Targów Automaticon, odbędą się w dniach 26-28 stycznia 2022 w EXPO XXI w Warszawie!

Przez półtora roku nie odbywały się żadne targi branżowe, ani w Polsce ani za granicą. Niektóre wydarzenia przeniosły się do internetu, ale wiemy już – zarówno od wystawców, jak i od zwiedzających – że to nie to samo. Dlaczego targi w formule stacjonarnej są tak ważne? Po pierwsze dlatego, że żadna wirtualna platforma nie zagwarantuje efektywnej interakcji z klientem, a po drugie, wydarzenia on-line nie odzwierciedlą kondycji i rozwoju branży. Targi są pokazem nowych technologii, ciekawych wynalazków, innowacji – są kołem zamachowym rozwoju gospodarki. Targi ELEKTROTECHNIKA to jedna z pierwszych imprez branżowych w Europie po pandemii. Warto na niej zaprezentować swoją najnowszą ofertę, pokazać rozwiązania oraz wziąć udział w specjalistycznych szkoleniach, seminariach i konferencjach. Czas się spotkać i podsumować minione dwa lata! Organizatorzy nie rezygnują zupełnie z formuły targów on-line – wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli okazję przejrzeć ofertę na platformie internetowej jeszcze około roku od zakończenia wydarzenia.

Co będzie można zobaczyć na Targach ELEKTROTECHNIKA? Oprócz tradycyjnych stoisk polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów osprzętu elektroinstalacyjnego, kabli i przewodów, systemów zabezpieczających, zasilających, pomiarowych i sterujących, zorganizowane zostaną specjalne strefy tj:  Strefa Automatyki, OZE, Elektromobilności, Teletechniki, Instalacji Przeciwprzepięciowej i Odgromowej oraz .Wynalazków i Innowacji.

Bez wątpienia Targi ELEKTROTECHNIKA wyróżniają się bardzo szeroką ofertą szkoleniową, która co roku przyciąga ponad 1000 uczestników –  instalatorów, projektantów sieci, firmy wykonawcze, podmioty sprawujące nadzór i kontrolę w energetyce i w budownictwie, inżynierów budownictwa oraz przedstawicieli zakładów przemysłowych.

Międzynarodowe Targi ELEKTROTECHNIKA i towarzyszące im 29. Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO oraz 26. Targi Automaticon, zajmują powierzchnię około 10 tys m2, w 4 halach EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To ponad 300 wystawców i około 15 tys. odwiedzających z kraju i zagranicy. To największa tego typu impreza targowa w naszej części Europy! Targi odbędą się zarówno w formule stacjonarnej jak i on-line. Zapraszamy!

Organizator: Agencja SOMA, ul. Bronikowskiego 1, 02-976 Warszawa, tel: 22 649 76 69/71 e-mail:office@elektroinstalacje.pl

Organizator

Agencja SOMA

Agencja SOMA specjalizuje się we wspieraniu rozwoju firm z branży elektrotechnicznej i teletechnicznej, a także łączeniu polskich i międzynarodowych partnerów oraz wzmacnianiu wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych.