Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Maintenance Manager Meeting: Utrzymanie Ruchu 4.0

Maintenance Manager Meeting: Utrzymanie Ruchu 4.0

Premierowa konferencja Maintenance Manager Meeting odbędzie się 7 maja 2020 r. w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni.

Czwarta rewolucja przemysłowa całkowicie zmienia dotychczasowe paradygmaty oraz eliminuje tradycyjną rolę działu utrzymania ruchu, wzmacniając jego znaczenie w długofalowej strategii firm produkcyjnych. Wzrost przewidywalności scenariuszy produkcyjnych będzie niezbędny i będzie stanowił podstawę wytwarzania zindywidualizowanych produktów dla coraz bardziej wymagającego konsumenta.

Inteligentna fabryka, wytwarzająca często pojedyncze serie produktów, ma stać się niezawodnym ogniwem w całym łańcuchu wartości. Tym samym materializacja i istnienie inteligentnych fabryk przyszłości jest całkowicie uzależniona od funkcjonowania profesjonalnych działów utrzymania ruchu i strategii utrzymania ruchu 4.0. Owe departamenty codziennie mierzą się z wieloma decyzjami podejmowanymi  w warunkach wysokiej nieprzewidywalności. Konferencja Maintenance Manager Meeting będzie dla nich odpowiedzią na pytania o drogę i kierunek rozwoju działów technicznych, aby mogły one odpowiadać wyzwaniom związanym z Przemysłem 4.0 i w maksymalnym stopniu korzystać z udogodnień dokonującej się cyfrowej transformacji.

Czy działy UR są gotowe na rozwiązania Przemysłu 4.0? Jak stworzyć środowisko pracy zgodne ze standardami bezpieczeństwa? Jak za pomocą nowoczesnych technologii usprawniać przepływ materiałów na produkcji i zapobiegać nieplanowanym przestojom? Czy można zapobiegać rotacji pracowników w działach UR i nauczyć się skutecznie tworzyć wielopokoleniowe, szanujące się zespoły? Jak wykorzystać metodologie doskonalące do budowy autonomicznych zespołów? Jakie kompetencje będą wymagane od kierownika UR 4.0? Czy wystarczy mu tylko wiedza techniczna czy będzie to raczej hybryda AI i umiejętności miękkich?

Program wydarzenia pozwoli uczestnikom nie tylko na podniesienie wydajności procesów produkcyjnych czy zmniejszenie liczby awarii i nieplanowanych przestojów, ale wyjście poza archaiczne postrzeganie działu UR i zaangażowanie go w tworzenie wysoko jakościowych produktów i wzrost konkurencyjności firmy. Konferencja jest skierowana do dyrektorów, kierowników i specjalistów utrzymania ruchu.

Korzyści z udziału w Maintenance Manager Meeting:

  1. Ogromna dawka wiedzy

Wystąpienia najlepszych w swoim fachu praktyków, wskazujących innowacyjne drogi do optymalizacji działów utrzymania ruchu.

  1. Networking

Udział w naszych konferencjach pozwala nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą zaowocować ciekawą, długotrwałą współpracą.

  1. Materiały konferencyjne

Darmowy egzemplarz czasopisma „Production Manager” ze specjalną zniżką na roczną prenumeratę, materiały od naszych partnerów oraz prezentacje multimedialne.

  1. Atrakcyjne upominki

Pod koniec każdej konferencji wręczane zostają atrakcyjne upominki od organizatorów oraz partnerów wydarzenia.

Udział w konferencji Maintenance Manager Meeting jest bezpłatny dla przedstawicieli działów utrzymania ruchu i produkcji!

Termin: 7 maja 2020 r.

Lokalizacja: Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii, Grzymysławice 10, Grzymysławice k. Wrześni

Kontakt:

  • Anna Zięba

Współpraca merytoryczna – tel.: 881 264 464 – mail: anna.zieba@production-manager.pl

  • Paulina Kapturska

Informacje organizacyjne – tel.: 534 258 228 – mail: paulina.kapturska@production-manager.pl

  • Kamil Matlak

Współpraca komercyjna – tel.: 536 204 070 – mail: kamil.matlak@production-manager.pl