Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Live Q&A o przekaźnikach i nie tylko – wieczór z ekspertem Finder | 13.07.2020 18:00

Live Q&A o przekaźnikach i nie tylko – wieczór z ekspertem Finder | 13.07.2020 18:00

Widzimy jak bardzo podobają się Wam nasze transmisje na żywo, dlatego nie zwalniamy tempa. Tym razem umilimy Wam poniedziałkowy wieczór, 13 lipca o godzinie 18:00. Na wszystkie Wasze pytania odnośnie przekaźników odpowie jeden z największych ekspertów w tej dziedzinie w Polsce, Stanisław Rak (Finder). Kto powiedział, że poniedziałki muszą być najgorsze!?

Jak zawsze zbieramy pytania od Was przed rozpoczęciem transmisji. Wysyłajcie je do nas na redakcja@iautomatyka.pl. Możecie pytać o dowolne zagadnienia związane z przekaźnikami, ale najbardziej skupimy się na:

  • przekaźnikach przemysłowych,
  • przekaźnikach bezpieczeństwa,
  • przekaźnikach czasowych.

Jednak niech nie ograniczają nas tylko przekaźniki! W poniedziałkowy wieczór możecie skorzystać z obecności Stanisława i zapytać również o inne produkty z oferty Finder, na przykład:

  • o termoregulację w szafach sterowniczych,
  • zabezpieczenia przeciwprzepięciowe (np. sterowników PLC,
  • system automatyki budynkowej YESLY.

Dodaj termin do kalendarza, ustaw przypomnienie na YouTube i wpadnij w poniedziałek posłuchać naszej rozmowy.