Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Live Q&A o czujnikach w przemyśle | Sensoryka z Pepperl+Fuchs

Live Q&A o czujnikach w przemyśle | Sensoryka z Pepperl+Fuchs

Już w poniedziałek, 6 lipca o godzinie 18:00 organizujemy transmisję na żywo, w której razem z inżynierami Pepperl+Fuchs odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące czujników. Możecie zadawać dowolne pytania o czujniki zbliżeniowe, systemy wizyjne, RFID, IO-Link i wiele, wiele więcej. LIVE poprowadzi Marcin Faszczewski, a na pytania będą odpowiadać Tomasz Żyrek oraz Piotr Simlat.

Ta transmisja to doskonała okazja, aby zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się czegoś ciekawego. Pytania zadawać można oczywiście na czacie podczas trwania Live, ale lepiej zadać je wcześniej wysyłając na maila redakcja@iautomatyka.pl. Co ciekawe, dzięki uprzejmości Pepperl+Fuchs mamy nawet niewielki konkurs. Dla autora najlepszego pytania przyznamy zestaw startowy IO-Link. Nie czekaj, kliknij jeden z terminów poniżej i ustaw przypomnienie na YouTube albo Facebooku, aby to wydarzenie Cię nie ominęło!