Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Konferencje Techniczne w Szczecinie, czyli praktycznie o technologiach!

Konferencje Techniczne w Szczecinie, czyli praktycznie o technologiach!

Dwa dni wiedzy w pigułce podczas inspirujących Konferencji Technicznych Axon Media już 5 i 6 października w Szczecinie. To gratka dla specjalistów, którzy chętnie poszerzają wiedzę oraz cenią praktyczne porady o technologiach.

Konferencje „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” oraz „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych” to wydarzenia dla specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży. Spotkania odbywać się będzie w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o liczne stoiska wystawców i praktyczne warsztaty.

Wybrane tematy Konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”:

 • Czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
 • Ultradźwiękowa inspekcja stanu łożysk tocznych i optymalizacja ich smarowania
 • Czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
 • Jak skutecznie rozwiązać problem luzujących się śrub
 • Rozwiązania pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów
 • Pozyskiwanie informacji z maszyny i ich interpretacja
 • Sygnalizacja optyczno-akustyczna w automatyce przemysłowej

Wybrane tematy Konferencji „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych”:

 • Energia pod kontrolą
 • Ciepło jako parametr kontroli jakości pracy instalacji
 • Zwiększanie konkurencyjności, poprzez świadome zarządzanie mediami
 • Koszty braku izolacji termicznej
 • Akwizycja danych dotyczących zużycia mediów technicznych w oparciu o system dedykowany
 • Oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej

Udział w Konferencjach jest bezpłatny po rejestracji na stronach:

 • www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-2021-szczecin
 • www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/optymalizacja-zuzycia-energii-2021-szczecin

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas spotkań wdroży wszelkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział będzie maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzeń: Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Opakowań, Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa, Metalika Plaster Metalowy, Słupski Inkubator Technologiczny, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Morski, Zrzeszenie Audytorów Energetycznych, Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.