Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Techniczna „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”

Już 30 marca w Bydgoszczy spotkają się specjaliści z zakresu sprawnych rozwiązań transportowych.
Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.
Podczas wydarzenia praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach czy opowiedzą o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu. Zostaną omówione zarówno wdrożenia na szeroką skalę, jak i niewielkie modyfikacje mogące zaoszczędzić czas i pieniądze.
Szeroki program poruszanych zagadnień umożliwi znalezienie rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb dla każdego uczestnika.
W programie między innymi:
* Automatyczne regały magazynowe – zwiększenie produktywności i optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej
* Intralogistyka – czy to tylko zakres wewnątrzzakładowy?
* Automatyzacja logistyki wewnętrznej – jak robić i liczyć
* Technika utrzymania czystości
* Inteligentne rozwiązania mobilne w intralogistyce
* Automatyczne linie transportowe, sensoryka, zbieranie sygnałów, sterowanie „motorolkami”
* Zarządzanie mieszaną flotą pojazdów i bezpieczeństwem w intralogistyce
* #perefectmatch– mistrzowski duet odpowiedzią na rosnące wyzwania logistyki order fulfillment
* Napęd elektryczny dla twojej logistyki wewnętrznej – wydajność, ergonomia, bezpieczeństwo
* Projektowanie magazynu to nie tylko dobór systemów składowania
* Traceability jako klucz do sukcesu
Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.