Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Techniczna „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych”

Bezpłatna Konferencja Techniczna skierowana jest do przedstawicieli zakładów produkcyjnych, centrów logistycznych oraz obiektów użyteczności publicznej! Udział w tym wydarzeniu to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy na temat najnowszych trendów, innowacyjnych rozwiązań oraz strategii umożliwiających optymalne wykorzystanie i zarządzanie energią oraz innymi mediami technicznymi.

Na uczestników czekają inspirujące prezentacje, praktyczne warsztaty oraz możliwość wymiany doświadczeń z zaproszonymi praktykami na stoiskach konsultacyjnych wystawców. Istotnym aspektem jest także możliwość nawiązania wartościowych relacji biznesowych, które pomogą w dalszym rozwoju zawodowym czy współpracy.

🗓️ Kiedy: 22 lutego (czwartek) | 8:00 – 15:15 (dodatkowe warsztaty w godzinach 15:30 – 16:30)

📍Gdzie: Hotel Czardasz, ul. Dobrzyńska 62B, Płock | bezpłatny parking

👤 Koszt: Udział bezpłatny | Rejestracja online

🏷️ Liczba wejściówek: obowiązuje limit 80 miejsc

ℹ️ INFORMACJE W PIGUŁCE

▪️ Jednodniowa, efektywna formuła spotkania
▪️ Prelekcje eksperckie
▪️ Część wystawiennicza z dostępem do stoisk doradców i ekspertów efektywności energetycznej
▪️ Praktyczne warsztaty po części konferencyjnej
▪️ Konkursy z nagrodami
▪️ Całodzienny dostęp do przerw kawowych oraz ciepły poczęstunek
▪️ Drukowany imienny certyfikat uczestnictwa

Dzień wcześniej, 21 lutego w tym samym miejscu odbędzie się również bezpłatna Konferencja Techniczna dotycząca Niezawodności i Utrzymania Ruchu w zakładach produkcyjnych, na którą również serdecznie zapraszamy!

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.