Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

29 marca w Bydgoszczy spotkają się specjaliści z działów utrzymania ruchu.
Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży.
Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie oraz podzielą się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż.
Po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty poszerzające kompetencje zawodowe z zakresu termowizyjnej i ultradźwiękowej detekcji problemów.
W programie między innymi:
* Predykcyjne utrzymanie ruchu dzięki technologii ultradźwiękowej
* Detekcja najważniejszym elementem zapewnienia ciągłości pracy
* Prawidłowy pomiar temperatury a oszczędność dla zakładu
* Nowe możliwości w dziedzinie automatyzacji
* System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID
* Armatura odcinająca i regulacyjna w systemach przesyłowych
* Redukcja kosztów części zapasowych w oparciu o serwis wymienny
* Usuwanie zanieczyszczeń w zakładach produkcyjnych
* Profesjonale i kompleksowe wsparcie techniczne w zakresie naprawy, konserwacji i sprzedaży elektroniki oraz automatyki przemysłowej
* Monitorowanie stanu maszyn
* Niezawodny sposób zabezpieczenia połączeń śrubowych przed samoczynnym luzowaniem jako gwarancja niezawodności pracy maszyn i urządzeń
* Przetwarzanie i bezpieczeństwo danych w Przemyśle 4.0
* Nowe możliwości dla utrzymania ruchu dzięki wytwarzaniu przyrostowemu
* System zarządzania ciągłością działania – ISO 22301
* Zasady odpowiedzialności pracowników działu technicznego wynikające z Kodeksu Pracy, Kodeksu Karnego i Kodeksu Cywilnego
Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej zarejestrować się online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.