Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Techniczna „Efektywność energetyczna w przemyśle”

Już 25 maja w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie poświęcone efektywności energetycznej.Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.

Ta konferencja to kompendium praktycznej wiedzy dla osób odpowiedzialnych za obszar mediów technicznych. Pokazujemy, co najbardziej się opłaca. Sondujemy, gdzie w firmie może się marnować energia, które systemy są niezawodne oraz w jaki sposób przewidywać stany awaryjne. Dostarczamy informacji, jak uzyskać wielowymiarowe spojrzenie na zarządzanie energią i mediami technicznymi. Podpowiadamy, które z najnowszych technologii są mniej inwazyjne dla otoczenia.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Detekcja nieszczelności sprężonego powietrza metodą ultradźwiękową
  • Wsparcie w dążeniu do efektywności energetycznej przy użyciu systemu do monitorowania zużycia mediów energetycznych
  • Powietrze i prąd – dwa najdroższe media w przemyśle
  • Zwiększanie konkurencyjności, poprzez świadome zarządzenie mediami
  • Mistrzowie modernizacji oświetlenia redukują zużycie energii o 85%, jak to robią?
  • Optymalizacja układów sprężonego powietrza
  • Jak dobrać odpowiednią sprężarkę w dobie rosnących cen energii elektrycznej?
  • Zarządzanie zakupem mediów energetycznych w czasie kryzysu
  • Białe certyfikaty – premia za oszczędzanie energii
  • 4.0 w organizacji posiłków. Jak doskonalić procesy i jednocześnie odpowiadać na potrzeby pracowników?

Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.

Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.