Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja Techniczna „Automatyzacja i robotyzacja produkcji. Kierunek Przemysł 4.0”

✅ 11 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się wydarzenie skierowane do specjalistów szukających innowacji i kreatywnych rozwiązań w zakresie automatyzacji.

👉 Zapraszamy na bezpłatną konferencję pt. „Automatyzacja i robotyzacja produkcji – kierunek Przemysł 4.0”. Podczas wydarzenia zyskasz praktyczną wiedzę popartą przykładami z zakresu automatyki przemysłowej, poznasz najnowsze techniki napędowe i sterowania w procesach produkcyjnych, dowiesz się, jak efektywnie przeprowadzić monitoring pracy linii montażowych w celu ograniczenia przestojów, jak optymalizować koszty, poprawić efektywność i energooszczędność produkcji.

🗓️ Kiedy: 11 kwietnia (czwartek) | 8:00 – 15:15 Program:
https://www.axonmedia.pl/konferencje/program/automatyzacja-robotyzacja-2024-bydgoszcz/

📍Gdzie: City Hotel, ul. 3 Maja 6, Bydgoszcz | bezpłatny parking

👤 Koszt: Udział bezpłatny | Rejestracja online: www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/automatyzacja-robotyzacja-2024-bydgoszcz

🏷️ Liczba wejściówek: obowiązuje limit 85 miejsc

ℹ️ INFORMACJE W PIGUŁCE

▪️Jednodniowa, efektywna formuła spotkania
▪️Prelekcje eksperckie
▪️Część wystawienniczo-targowa
▪️Praktyczne warsztaty po części konferencyjnej
▪️Konkursy z nagrodami
▪️Całodzienny dostęp do przerw kawowych oraz ciepły poczęstunek
▪️Drukowany imienny certyfikat uczestnictwa

💎 Dzień wcześniej, 10 kwietnia w tym samym miejscu odbędzie się również bezpłatna Konferencja Techniczna dotycząca Niezawodności i Utrzymania Ruchu w zakładach produkcyjnych, na którą również serdecznie zapraszamy! 👇

www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-2024-bydgoszcz

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.