Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Konferencja SABUR IoT Day

Konferencja SABUR IoT Day

Wirtualna konferencja poświęcona tematyce rozwiązań IoT. Eksperci z kraju i z zagranicy. Różnorodne tematy. Nieszablonowe rozwiązania. Ciekawe Case study.

IoT łączy …

Czy wiesz, co mają wspólnego uprawa kukurydzy, zarządzanie zużyciem mediów i kontrola dystansu w czasach pandemii? Z pozoru nic, ale z punktu widzenia rozwiązań IoT bardzo wiele.
Wzrost znaczenia informacji i rosnące umiejętności ich wykorzystywania w procesie planowania, zarządzania i kontroli, przyczyniły się do wzrostu zapotrzebowania na rozwiązania, które mogą te informacje dostarczyć. Rosnące zapotrzebowanie na aktualne, wiarygodne i dostępne od ręki dane obserwujemy w wielu działach gospodarki.

IoT przed, w trakcie i po pandemii …

W Polsce popularność rozwiązań IoT jest nadal stosunkowo niewielka. Czy aktualna sytuacja sprzyja zmianom w tym obszarze? Czy w czasach pandemii warto być SMART? Jak rozwiązania Internetu Rzeczy wpisują się w aktualną rzeczywistość? Czy nowoczesne technologie mogą być swego rodzaju kołem ratunkowym, z pomocą którego utrzymamy nasz biznes na powierzchni? W jakich obszarach, branżach, dziedzinach rozwiązania IoT  są najbardziej popularne, a w jakich niedoceniane?
O ich uniwersalności, możliwych scenariuszach użycia oraz podstawowych korzyściach, posłuchać będzie można podczas organizowanej przez nas konferencji.

SABUR Virtual IoT Day, 29 października 2020

  • Skorzystaj z wiedzy naszej i naszych zagranicznych partnerów.
  • Posłuchaj o gromadzonych przez lata doświadczeniach i zrealizowanych projektach, w kraju i za granicą.
  • Zadawaj pytania, dyskutuj.
  • Zainspiruj się prezentowanymi Case study.

#zostanwdomu i dołącz online

  • Uczestnicz w konferencji bez opuszczania swojego miejsca pracy, czy wychodzenia z domu.
  • Potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Sprawdź szczegóły i zarejestruj się.
Informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.sabur.com.pl/virtual-iot-day

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.