Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” w Legnicy

Zapraszamy na bezpłatna Konferencję Techniczną poświęconą aspektom szeroko rozumianego Utrzymania Ruchu w zakładach produkcyjnych. Spotkanie to jest unikalną okazją do poznania najnowszych trendów, najlepszych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań z zakresu sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń.

🗓️ Kiedy: 5 marca (wtorek) | 8:00 – 15:15 (dodatkowe warsztaty w godzinach 15:30 – 16:30)

📍Gdzie: Hotel Qubus Legnica, ul. Skarbowa 2, Legnica | bezpłatny parking

👤 Koszt: Udział bezpłatny | Rejestracja online

🏷️ Liczba wejściówek: obowiązuje limit 80 miejsc

ℹ️ INFORMACJE W PIGUŁCE

▪️ Jednodniowa, efektywna formuła spotkania
▪️ Prelekcje eksperckie
▪️ Część wystawiennicza z dostępem do stoisk dostawców dla działów UR
▪️ Praktyczne warsztaty po części konferencyjnej
▪️ Konkursy z nagrodami
▪️ Całodzienny dostęp do przerw kawowych oraz ciepły poczęstunek
▪️ Drukowany imienny certyfikat uczestnictwa

💎 Dzień później, 6 marca w tym samym miejscu odbędzie się również bezpłatna Konferencja Techniczna Automatyzacja i robotyzacja produkcji – Kierunek Przemysł 4.0, na którą również serdecznie zapraszamy!

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.