Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

✅ 4 października w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie skierowane do pracowników sektora produkcji.

👉 Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży.

Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie oraz podzielą się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż.

Po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty poszerzające kompetencje zawodowe z zakresu termowizyjnej i ultradźwiękowej detekcji problemów.

Wybrane tematy prelekcji:
💎 Wymagane prawem okresowe i specjalne przeglądy maszyn
💎 Termowizyjna i Ultradźwiękowa detekcja problemów. Co tak naprawdę widzą kamery?
💎 Metoda termowizyjna do detekcji anomalii temperaturowych i ultradźwiękowa do wizualizacji strat w instalacjach gazowych
💎 Filtrowanie oleju i czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
💎 Bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń w aspekcie skutecznego zabezpieczenia połączeń śrubowych
💎 Technika utrzymania czystości
💎 Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych
💎 System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID
💎 Predykcyjne utrzymanie ruchu dzięki Technologii Ultradźwiękowej
💎 5 skutecznych sposobów na analizowanie danych
💎 Wpływ filtracji w maszynach na koszty UR, zużycie energii i ślad węglowy
💎 Korzyści z wzorcowania wag i wzorców masy
💎 Jak prawidłowo dobrać czujniki temperatury?
💎 Koszty braku izolacji termicznej
💎 Dobór właściwego systemu komunikacji bezprzewodowej do konkretnej aplikacji w zakładach produkcyjnych

➕ Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają 💎 pakiety materiałów konferencyjnych, 📃 imienne certyfikaty udziału, a poza tym: 🎯 intensywna wymiana doświadczeń, 🤝 nowe biznesowe kontakty, ☕ aromatyczna kawa podczas przerw i 🍴 ciepły poczęstunek w porze obiadowej.

🆓 Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

AXON MEDIA GROUP

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.