Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

✅ 4 października w Zielonej Górze odbędzie się wydarzenie skierowane do pracowników sektora produkcji.

👉 Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży.

Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego, zaprezentują najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie oraz podzielą się doświadczeniem specjalistów UR z różnych branż.

Po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty poszerzające kompetencje zawodowe z zakresu termowizyjnej i ultradźwiękowej detekcji problemów.

Wybrane tematy prelekcji:
💎 Wymagane prawem okresowe i specjalne przeglądy maszyn
💎 Termowizyjna i Ultradźwiękowa detekcja problemów. Co tak naprawdę widzą kamery?
💎 Metoda termowizyjna do detekcji anomalii temperaturowych i ultradźwiękowa do wizualizacji strat w instalacjach gazowych
💎 Filtrowanie oleju i czyszczenie układów hydraulicznych bez przestoju produkcji
💎 Bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń w aspekcie skutecznego zabezpieczenia połączeń śrubowych
💎 Technika utrzymania czystości
💎 Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych
💎 System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID
💎 Predykcyjne utrzymanie ruchu dzięki Technologii Ultradźwiękowej
💎 5 skutecznych sposobów na analizowanie danych
💎 Wpływ filtracji w maszynach na koszty UR, zużycie energii i ślad węglowy
💎 Korzyści z wzorcowania wag i wzorców masy
💎 Jak prawidłowo dobrać czujniki temperatury?
💎 Koszty braku izolacji termicznej
💎 Dobór właściwego systemu komunikacji bezprzewodowej do konkretnej aplikacji w zakładach produkcyjnych

➕ Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają 💎 pakiety materiałów konferencyjnych, 📃 imienne certyfikaty udziału, a poza tym: 🎯 intensywna wymiana doświadczeń, 🤝 nowe biznesowe kontakty, ☕ aromatyczna kawa podczas przerw i 🍴 ciepły poczęstunek w porze obiadowej.

🆓 Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Organizator

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.