Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Konferencja EMS 4.0 Tour – Lublin

Media, takie jak gaz ziemny, para wodna, woda czy sprężone powietrze, to nośniki energii, które występują we wszystkich sektorach przemysłu. Wysokie koszty ich produkcji oraz potencjalne straty to problem większości firm i przedsiębiorstw.
Poznaj najnowsze rozwiązania z zakresu monitoringu zużycia energii i jej nośników, które pomogą Ci w łatwej identyfikacji strat oraz podjęciu działań zaradczych.
Zobacz, jak rozwiązania z zakresu Przemysłu 4.0 i IIoT mogę usprawnić ten proces oraz pomóc Ci w podejmowaniu jeszcze lepszych decyzji.
Zapytaj naszych inżynierów o możliwości optymalizacji zużycia energii w swoim zakładzie.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

Endress+Hauser

Endress+Hauser

Endress+Hauser to światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej, usług i rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Firma produkuje urządzenia do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, gazów, analizy cieczy oraz rejestracji danych. Optymalizujemy procesy produkcyjne pod kątem wzrostu wydajności i bezpieczeństwa. Bazując na ponad 65-letnim doświadczeniu, tworzymy urządzenia dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a także Przemysłu 4.0. Działamy w następujących obszarach: przemysł spożywczy, chemiczny, wydobywczy, naftowo-gazowniczy, energetyka, przetwórstwo kruszyw, farmacja, biotechnologia, gospodarka wodno-ściekowa.