Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Już w przyszłym tygodniu Robo Challenge 2022 !

Robo Challenge to pierwsze w Polsce profesjonalne zawody w programowaniu robotów oraz tworzeniu stanowisk zrobotyzowanych.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 21-22 września we wrocławskim kompleksie Hali Stulecia.

Zawodom towarzyszyć będzie konferencja w całości poświęcona zagadnieniom, technologiom i narzędziom z zakresu robotyki i automatyki przemysłowej.

#RC2022 to doskonała okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w tym zakresie!

Na miejscu będzie można spróbować swoich sił, poznać działania najnowszych systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wymiany narzędzi, napędowych oraz innych..

Dodatkowo dostawcy technologii oraz integratorzy doradzą oraz udzielą wsparcia w zakresie budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych czy wspierających procesy elementów automatyki.  

Wszystko na jednym, żywym organizmie i ścieżce blisko 20 profesjonalnych aplikacji zrobotyzowanych.

Rejestracja i program

Organizator

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.