Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

JUMO: Pierwsze wirtualne targi Xperience Days 27-28.01.2021!

JUMO: Pierwsze wirtualne targi Xperience Days 27-28.01.2021!

JUMO otwiera się na nowe możliwości ! 📆📈

27-28 stycznia odbędą się pierwsze wirtualne targi JUMO Xperience Days. Aż 15 transmisji na żywo, prezentacje dotyczące nowości produktowych oraz nowinek branżowych, liczne możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych – to tylko niektóre z atrakcji, które na Ciebie czekają! ⏰

  • 27.01 – prezentacje branżowe w języku niemieckim
  • 28.02 – prezentacje branżowe w języku angielskim

Podczas targów będzie możliwość porozmawiania z naszymi polskojęzycznymi konsultantami oraz nawiązania relacji biznesowych.

Już teraz zarejestruj się bezpłatnie na wirtualne targi:
➡ https://jumo.6connex.eu/event/online/register\

Organizator

JUMO

Jesteśmy wiodącym producentem czujników i automatyki przemysłowej. Nasz innowacyjny asortyment obejmuje cały łańcuch pomiarowy od czujników: temperatury, ciśnienia, przepływu, pomiaru poziomu i wilgotności po automatykę pomiarową i analizę cieczy. Naszym kluczowym celem jest pomoc klientom w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie niezawodności procesów, efektywności energetycznej i optymalizacji kosztów.