Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Jak skutecznie kontrolować i testować zabezpieczenia i szafy SN w aplikacjach elektroenergetycznych

Jak skutecznie kontrolować i testować zabezpieczenia i szafy SN w aplikacjach elektroenergetycznych

GRUPA DOCELOWA

  • pomiarowcy
  • automatycy
  • elektrycy
  • projektanci stacji elektroenergetycznych
KORZYŚCI
  • dowiesz się jak optymalnie dobrać połączenia na SE aby spełniały różne funkcje w szafie sterowniczej rozdzielnicy średniego napięcia 
  • dowiesz się jakie złączki bądź listwy rozłączalne i pomiarowe lub systemy pomiarowo-kontrolne najlepiej wykorzystać przy testach i kontroli w zależności od złożoności i bezpieczeństwa pomiarów 
  • dowiesz się jak wykorzystać systemy sygnalizacyjne typu INFOBOX do bieżącego nadzoru nad aktualnym stanem systemu
  • będziesz wiedzieć jak za pomocą smartRTU efektywnie rozbudować i niezawodnie eksploatować sieci elektroenergetyczne oraz monitorować parametry robocze

AGENDA 

1. Koncepcja szafy sterowniczej dla obiektów energetycznych.

2. Przedstawienie możliwych rozwiązań testowo – pomiarowych w układach elektroenergetycznych – Listwy kontrolne i FAME.

3. Sygnalizacja alarmów w szafach elektroenergetycznych – system INFOBOX.

4. System zdalnego sterowania i automatyzacji do łatwego monitorowania urządzeń w sieciach energetycznych – SmartRTU.

Organizator

PhoenixContact

Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.