Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Instom – Werma – Szkolenie online: Inteligentny system rejestracji danych SmartMONITOR

Instom – Werma – Szkolenie online: Inteligentny system rejestracji danych SmartMONITOR

Zapraszamy na szkolenie online https://www.werma.com/en/news/webinar_systems.php poświęcone inteligentnemu systemowi rejestracji danych SmartMONITOR.

Webinar prowadzi firma WERMA, producent kolumn sygnalizacyjnych, sygnalizatorów optycznych, akustycznych i optyczno-akustycznych oraz systemów optymalizacji procesów produkcyjnych.

Seminarium odbędzie się 27 kwietnia 2021 roku. Możecie wybrać odpowiednią dla siebie godzinę. Do wyboru: godzina: 8.30 oraz godzina: 16.00

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

Osoby zainteresowane tematem pytania mogą przesyłać na adres: handlowy@instom.com.pl lub bartosz.kaczmarek@instom.com.pl oraz kontaktować się telefonicznie z naszym działem sprzedaży automatyki przemysłowej: https://instom.com.pl/kontakt-ap/

Nie zwlekajcie, już dzisiaj jest czas, by optymalizować procesy produkcyjne w Waszej fabryce!

SmartMONITOR pozwala:
  • sprawnie identyfikować oraz udokumentować usterki lub czas nieproduktywny
  • skrócić czas reakcji i zapobiec przestojom
  • zintegrować go z każdą maszyną niezależnie od jej funkcji, wieku lub producenta
  • gromadzić wszystkie istotne dane dotyczące maszyn, stanowisk pracy ręcznej oraz systemów zautomatyzowanych
  • raportować możliwości technologiczne oraz poprawić produktywność
  • zachować modułowość i prostotę rozbudowy

Prezentacja video systemu SmartMONITOR:

Organizator

INSTOM sp. z o.o.

Firma INSTOM została założona w 1992 roku w Łodzi i prowadzi działalność w dwóch obszarach: zabezpieczenia i automatyka budynkowa oraz automatyka przemysłowa. Dział automatyki przemysłowej skupiony jest na handlu urządzeniami związanymi z bezpieczeństwem pracy maszyn, sygnalizacją i systemami optymalizacji procesów produkcyjnych.