Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

INNOWACJE W ZROBOTYZOWANEJ INTRALOGISTYCE – Dni Otwarte: Lenze | Fanuc | Schunk

INNOWACJE W ZROBOTYZOWANEJ INTRALOGISTYCE – Dni Otwarte: Lenze | Fanuc | Schunk

INNOWACJE W ZROBOTYZOWANEJ INTRALOGISTYCE

Zapraszam serdecznie na wyjątkowe Dni Otwarte firm: FANUC, LENZE, SCHUNK, tym razem w Fabryce Lenze w Tarnowie.

Podczas Dni Otwartych skupimy się na najbardziej aktualnych rozwiązaniach i wdrożeniach z zakresu Zrobotyzowanej Intralogistyki. Wierzymy, że teoria musi łączyć się z praktyką, dlatego prezentowaną wiedzę poprzemy rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroom.

Podczas wydarzenia:

  1. Poznasz najnowszej generacji urządzenia z zakresu Automatyki i Robotyki od 3 największych firm technologicznych w jednym miejscu
  2. Zapoznasz się z nowoczesnymi wdrożeniami i rozwiązaniami sprawdzonymi na całym świecie
  3. Możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia praktyków Automatyki i Robotyki
  4. Zwiedzisz nowoczesną Fabrykę Lenze

AGENDA Dni Otwartych (na każdy dzień)

  9:00-9:30     Rejestracja uczestników | Poczęstunek
  9:30-11:30    Prelekcja LENZE | FANUC | SCHUNK
11:30-12:30    Zwiedzanie Fabryki Przekładni Lenze w Tarnowie

12:30-13:00    Lunch
13:00-15:00    Prezentacja rozwiązań w praktyce

15:00 –  …        Indywidualne konsultacje / Projekty / Rozmowy handlowe

Termin i miejsce Dni Otwartych:

3-4 listopada 2021 r. (Program wydarzenia jest jednodniowy, dlatego prosimy o wybór najbardziej dogodnego dla Państwa terminu uczestnictwa.)

Lenze Tarnów Sp. z o.o.

ul. Kochanowskiego 30 | 33-100 Tarnów

Kliknij 👉 ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!
Ilość miejsc ograniczona.

Do zobaczenia!

Organizator

Lenze

Lenze jest światowym specjalistą w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz techniki napędowej. Od ponad 70 lat wspieramy producentów maszyn oraz użytkowników końcowych, przygotowując indywidualne rozwiązania w oparciu o produkty Lenze: przemienniki częstotliwości, silniki, przekładnie, sterowniki, panele sterujące, sprzęgła, hamulce, technologie serwo oraz software. Dzięki nam otrzymujesz dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz aplikacyjnych. Na całym świecie najlepsze maszyny i linie produkcyjne są napędzane przez Lenze.