Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Industry 4.0, czyli jak wdrażać cyfryzację produkcji w polskim przemyśle?”

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu konferencji na temat Przemysłu 4.0 oraz Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT)

Już we wrześniu i październiku w 9 największych miastach w Polsce spotkasz ekspertów, którzy przybliżą Ci korzyści wynikające z cyfryzacji zakładów przemysłowych i linii produkcyjnych.

  • Czym jest cyfryzacja przemysłu?
  • Co to jest Przemysłowy Internet Rzeczy?
  • Praktyka zdalnego sterowania i serwisowania instalacji przemysłowych z użyciem IIoT
  • ABC cyberbezpieczeństwa systemów chmurowych
  • Netilion – urządzenia kontrolno-pomiarowe różnych dostawców nadzorowane w chmurze
  • Cyfryzacja w monitorowaniu maszyn oraz linii pakujących
  • Profesjonalne wdrożenia automatyki instalacji przemysłowych z elementami Industry 4.0

O tym opowiemy podczas każdej z 9 konferencji „Industry 4.0, czyli jak wdrażać cyfryzację produkcji w polskim przemyśle?”

Na miejscu będą też unikatowe, mobilne wystawy Showtruck Endress+Hauser oraz Balluff on Board Truck, w których będziesz mógł zobaczyć działające rozwiązania IIoT i Industry 4.0 oraz porozmawiać z ekspertami.

Organizator

Endress+Hauser

Endress+Hauser

Endress+Hauser to światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej, usług i rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Firma produkuje urządzenia do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, gazów, analizy cieczy oraz rejestracji danych. Optymalizujemy procesy produkcyjne pod kątem wzrostu wydajności i bezpieczeństwa. Bazując na ponad 65-letnim doświadczeniu, tworzymy urządzenia dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a także Przemysłu 4.0. Działamy w następujących obszarach: przemysł spożywczy, chemiczny, wydobywczy, naftowo-gazowniczy, energetyka, przetwórstwo kruszyw, farmacja, biotechnologia, gospodarka wodno-ściekowa.