Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

II Łódzka Konferencja Przemysłowa – IndustryDay2

To już druga edycja wydarzenia Strefy Edukacji, współorganizowanego z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, które tworzy miejsce dla rozwoju przemysłu w stronę 4.0. Reagując na rozwijającą się branżę, #IndustryDay skupia się na networkingu i tworzeniu innowacji w zakresie gospodarczym. To jedyny czas w roku, kiedy cała lokalna branża patrzy w przyszłość.

#IndustryDay ma na celu zwrócenie uwagi na najpotrzebniejsze obecnie umiejętności praktyczne oraz pogłębienie wiedzy uczestników w zakresie nowoczesnych technologii i sposobów zarządzania. To już druga edycja wydarzenia, z którego po pierwszej edycji wyszło ponad 250 zadowolonych uczestników. Tegorocznym hasłem przewodnim stały się trzy obszary: „MASZYNY, LUDZIE, PRZYSZŁOŚĆ”. 

Udział w wydarzeniu jest możliwy zdalnie lub stacjonarnie. Oprócz warstwy merytorycznej, ważnym elementem jest networking –  odbędą się dwie moderowane sesje w trakcie wydarzenia, a także jest możliwość udziału w wieczornym bankiecie.

Prelegenci, których można poznać na stronie wydarzenia, wystąpią równolegle na trzech scenach, które odzwierciedlają hasło przewodnie tegorocznej edycji:

  • Maszyny –  paneliści skupią się na najnowszych technologiach w branży oraz ich praktycznym zastosowaniu,
  • Ludzie –  propozycje nowych rozwiązań w zarządzaniu ludźmi w przemyśle, z bardzo wielu perspektyw,
  • Przyszłość –  czyli to, jakie zmiany czekają nas wszystkich w kontekście zawodów przyszłości i rozwoju automatyki i robotyki w przemyśle.

Strefa Edukacji ma pięcioletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Została założona przez ŁSSE oraz znaczących inwestorów w regionie; Miele, Delia Cosmetics, Ceramika Tubądzin. Główna działalność SE skupia się na wprowadzaniu innowacji w praktykę przy udziale szkoleń, warsztatów
i popularyzacji wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Organizacja stawia na innowacje – zajmuje się szkoleniem ludzi przyszłości. 

Partnerami wydarzenia są Instytucje i firmy, które wprowadzają technologie o światowych standardach. Są to miedzy innymi: Politechnika Łódzka  wydział OiZ, PAMMS, Nape, Nowoczesny Przemysł, Express Biznesu, R2 Eko, Panasonic Industry, Inter Cars, 7bar, Intelo, Fundacja Aktywizacja, Sterowniki.pl, Kadry w pigułce, LPPO, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.

Więcej informacji i materiałów znajduje się na stronie wydarzenia: https://industryday.pl/ oraz na portalu LinkedIn u organizatorów: (2) Kamil Zjawiony | LinkedIn oraz (2) Monika Tomaszewska | LinkedIn.

Organizator

Panasonic Industry

Panasonic Industry

Panasonic Industry zajmuje się produkcją oraz dystrybucją komponentów elektronicznych, takich jak: przekaźniki elektromechaniczne, przekaźniki półprzewodnikowe, przełączniki i złącza. Portfolio produktowe zawiera również czujniki przemysłowe , sterowniki programowalne, napędy przemysłowe i systemy znakowania laserowego. W ścisłej kooperacji z europejskimi klientami, oferujemy rozwiązania dla różnych obszarów biznesu, takich jak przemysł motoryzacyjny, pojazdy elektryczne, automatyzacja procesów technologicznych oraz budynków, odnawialnych źródeł energii czy zarządzania środowiskowego.