Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Fotowoltaika okiem automatyka – System zdalnego nadzoru i zarządzania farmą fotowoltaiczną

Fotowoltaika okiem automatyka – System zdalnego nadzoru i zarządzania farmą fotowoltaiczną

W ciągu ostatnich lat obserwujemy wzrost zainteresowania odnawialnymi źródłami energii, w tym fotowoltaiką? ☀ Instalacje na dachach i w przydomowych ogródkach wyrastają jak przysłowiowe grzyby 🍄 po deszczu. Nie brakuje też nowych inwestycji w farmy fotowoltaiczne.

Tymczasem, wczasowicze nad polskim morzem mają coraz mniej powodów do zadowolenia. 😒 Słonecznych i ciepłych dni na urlopie, tyle, co na lekarstwo. Deszcz ☔️ i chłód coraz bardziej dają się we znaki. Pojawia się więc pytanie ❓, czy w naszym klimacie inwestycja w farmy fotowoltaiczne jest opłacalna?

Zdecydowanie TAK ❗️❗️❗️

Jak się okazuje, panel fotowoltaiczny ma zdecydowanie mniejsze wymagania niż przeciętny wczasowicz, a tegoroczne lato jest tego najlepszym dowodem. Zarówno w Polsce, jak i w całej Europie farmy fotowoltaiczne wyprodukowały w minionych miesiącach rekordowe ilości energii 📈 zwiększając tym samym udział fotowoltaiki w miksie energetycznym.
Skoro więc jest potencjał, należałoby się zastanowić:
– jak mądrze go wykorzystać?
– które z realizowanych procesów, działań mają znaczenie strategiczne?
– jakie są zależności między nimi?
– czy można na nie wpływać, korygować, sterować nimi?
– czy istnieją rozwiązania, które mogą nas w tych działaniach wspierać?
– w które z dostępnych narzędzi warto zainwestować?

Webinarium

Zapraszamy na nasz najbliższy webinar online – czwartek 16 września, godz. 10:00, na którym mówić będziemy o systemie zdalnego nadzoru i zarządzaniu farmą fotowoltaiczną. Podzielimy się z Państwem, nie tylko naszą wiedzą, ale przede wszystkim doświadczeniami z realizowanych projektów i wdrożeń.
W ramach spotkania:
  • Koncepcja – schemat działania systemu.
  • Korzyści – najważniejsze mierzalne i niemierzalne pozytywne efekty stosowania rozwiązania.
  • Funkcjonalności – monitoring, sterowanie, raportowanie, wizualizacja, zdalny dostęp, diagnostyka.
  • Case study – przykłady zrealizowanych wdrożeń.
  • Część praktyczna – z wykorzystaniem żywego systemu.

Rejestracja

Zapraszamy do rejestracji i do udziału. Liczba miejsc ograniczona.
https://saburwebinar.clickmeeting.com/fotowoltaika-okiem-automatyka/register?

Pamiętaj

  • Uczestniczysz w spotkaniu bez opuszczania swojego miejsca pracy.
  • Do udziału w webinarium potrzebujesz jedynie komputer z dostępem do Internetu.
  • Cała prezentacja potrwa nie dłużej niż 1,5 godz.
  • Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Do zobaczenia jutro!

Organizator

Sabur

Firma SABUR Sp. z o.o. powstała w lutym 1993 roku. Jesteśmy dystrybutorem firm: Saia Burgess Controls, ELUTIONS, ESA, ASEM, Atim, Racom, Ocean Data Systems i Exakom. Prowadzimy doradztwo i szkolenia techniczne, serwis gwarancyjny, współpracujemy z partnerami przy realizacji systemów automatyki. Organizujemy szkolenia także na indywidualne życzenia firm.