Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Fabryka Przyszłości: TSN – komunikacja dla Fabryk Przyszłości i nie tylko

Fabryka Przyszłości: TSN – komunikacja dla Fabryk Przyszłości i nie tylko

WEBINAR BĘDZIE PROWADZONY W JĘZYKU ANGIESLKIM

Sieci Ethernet z wbudowaną synchronizacją czasu to nowa jakość w komunikacji. TSN jest potrzebny nie tylko w przemyśle. Przesyłanie AV na duże odległości, telefonia komórkowej czy przemysł motoryzacyjny to tylko niektóre obszary zainteresowane taką pozornie drobną zmianą w Ethernecie.

  • Co to jest TSN?
  • Dlaczego to jest takie ważne dla przemysłu?
  • Jakie to oznacza dla nas zmiany i jakie będą z tego korzyści?

Mitsubishi Electric jako pierwsza zdecydowała się na zastosowanie TSN na masową skalę w swoich rozwiązaniach i wprowadziła na rynek sieć CC-Link IE TSN. Firma Belden jest czołowym producentem infrastruktury sieciowej dla przemysłu. Natomiast stowarzyszenie CLPA zajmuję się promowaniem produktów z technologią TSN.

Zapraszamy na rozmowę z naszymi gośćmi z firmy Belden oraz CLPA o komunikacji z TSN.

Prowadzący:

  1. Andrzej Górczak – Menadżer Produktu PLC/HMI/SCADA
Goście specjalni: 
  1. John Browett – CC-Link Partner Association – Europe
  2. Lars Geiger – BELDEN Germany
  3. Grzegorz Sławicki – BELDEN Poland

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.