Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

FABRYKA PRZYSZŁOŚCI – Mitsubishi Electric

FABRYKA PRZYSZŁOŚCI – Mitsubishi Electric

Wakacje już za nami, a więc czas na powrót do……. WEBINARÓW!!

W czwartki zapraszamy na Webinary Biznesowe – kontynuujemy cykl „Fabryka Przyszłości”

01.10.2020: Jak zacząć budować Fabrykę Przyszłości – sprawdzone metody i rozwiązania e-F@ctory

 1. Fabryka przyszłości używa rozwiązań Industry 4.0 – krótki wstęp.
 2. Jak NIE wdrażać Industry 4.0 – błędy i ślepe uliczki
 3. Wdrażanie rozwiązań I4.0 z wizją przyszłości: metoda SKML
 4. Zacznij od redukowania strat – zacznik od rozwiązania eFIC OEE
 5. Nie pozwalaj na awarie: systemy Condition Monitoring i Predicive Maintanance

08.10.2020: Intralogistyka w Fabryce4.0 – zarządzanie i optymalizacja

Podczas drugiego odcinka poruszymy tematykę systemów intralogistyki w fabryce 4.0. W pierwszej części wraz z firmą VersaBox omówimy możliwości robotów mobilnych, zadanie jakie mogą realizować a także zasadę działania systemów do zarządzania flotą wózków oraz jak dzięki nim osiągnąć oszczędność w transporcie wewnętrznym. Roboty mobilne AGV są jednym z nowoczesnych rozwiązań dla intralogistyki, stanowiących jeden z filarów czwartej rewolucji przemysłowej. Zaprezentujmy również rozwiązania Mitsubishi Electric dla połączenia floty wózków z systemami nadrzędnymi do zarządzania produkcją oraz integracje wózków z systemami magazynowymi.

W drugiej cześć skupimy się na rozwiązaniach dla magazynów wysokiego składowania. Przenalizujemy jakie dane możemy kolekcjonować z systemów intralogistycznych  oraz jak na ich podstawie optymalizować procesy po kontem oszczędności.

Część 1: Mariusz Kotz Sales Engineer OEM, :

Zarządzania i komunikacja floty AGV z produkcją i magazynem:

 • Polska firma na rynku robotów mobilnych.
 • Systemy zarządzające flotą – co tu jest istotne i jak osiągnąć oszczędności logistyczne?
 • Rozwiązania Mitsubishi Electric dla połączenia floty z systemami zarządczymi klienta(kolekcjonowanie danych, parametry techniczne, zarządzanie).

Część 2: Jakub Kwiatkowski Solution Development Manager,  Mateusz Palmąka Senior Sales Engineer:

Optymalizacja procesów logistycznych w przemyśle oponiarskim:

 •  Systemy nadrzędne zarządzające procesami intralogistycznymi.
 • MELIPC jako narzędzie do kolekcjonowania i zarządzania danymi.
 • Możliwości dla oszczędności energetycznych w układnicach magazynowych.

Organizator

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric należy do czołówki światowych przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Koncern działa w ponad 120 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firma oferuje wysoce zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania o najlepszej jakości: ● sterowniki PLC ● panele operatorskie HMI ● zaawansowane roboty przemysłowe MELFA ● technologie serwo oraz motion ● przetwornice częstotliwości ● aparaturę łączeniową niskiego napięcia ● kompletne rozwiązania CNC. Ponadto, klienci mogą liczyć na: ● wykwalifikowany serwis ● kadrę inżynierską odpowiedzialną za wsparcie techniczne ● profesjonalne szkolenia ● branżowe konferencje.