Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

EMT TOUR ON-LINE: Prefabrykacja szaf sterowniczych pod kątem efektywnego użytkowania i serwisowania.

EMT TOUR ON-LINE: Prefabrykacja szaf sterowniczych pod kątem efektywnego użytkowania i serwisowania.

 

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems zaprasza do udziału w bezpłatnych, specjalistycznych warsztatach technicznych ON-LINE pt. Prefabrykacja szaf sterowniczych pod kątem efektywnego użytkowania i serwisowania.

Termin:
21 maja 2021 r., godz. 9:00-14:30

Miejsce:
Warsztaty ON-LINE odbędą się poprzez aplikację ZOOM.
Link do spotkania otrzymacie Państwo po dokonaniu rejestracji.

Cel i zakres warsztatu:

 • Najnowsze technologie, które usprawnią proces projektowania systemów automatyki oraz produkcji i serwisowania szaf sterowniczych
 • Rodzaje i optymalny dobór zabezpieczeń nadprądowych rozdzielnic przemysłowych
 • Optymalizacja procesów w produkcji innowacyjnych szaf sterowniczych
 • Szybka i niezawodna dystrybucja zasilania i sygnałów w szafie sterowniczej
 • Elastyczność rozwiązań automatyki przemysłowej przy projektowaniu szafy sterowniczej
 • Zapewnienie niezawodności zasilania i ciągłości pracy systemów technologicznych w warunkach przemysłowych
 • Innowacyjne narzędzia przyśpieszające prefabrykację rozdzielnic i instalacji elektrycznych

Organizator gwarantuje: 

 • Wyczerpujące prelekcje merytoryczne Poznanie innowacyjnych metod ochrony przed cyberatakami systemów automatyki.
 • Możliwość zadawania pytań i indywidualnych rozmów z ekspertami.
 • Materiały w formie PDF udostępnione po zakończeniu seminarium.
 • Zaświadczenie udziału w wydarzeniu wysłane na adres mailowy.
 • Egzemplarz najnowszego wydania czasopisma „Służby Utrzymania Ruchu” w wersji PDF.
 • Udział w losowaniu atrakcyjnych nagród:
  • Vouchera na bezpłatne szkolenie on-line w EMT-Systems.
  • Zestawów gadżetów EMT-Systems.

Po zakończonych warsztatach uczestnicy otrzymają na adres mailowy zaświadczenie PDF o udziale w wydarzeniu, zawierające program merytoryczny warsztatów.


Kontakt:

EMT-Systems Sp. z o.o.
Centrum Szkoleń Inżynierskich
www.emt-systems.pl
tel. 32 4111 000
e-mail: info@emt-systems.pl

Organizator

EMT-Systems

Największy i najbardziej kompleksowy ośrodek SZKOLEŃ TECHNICZNYCH w Polsce. 45 nowoczesnych sal szkoleniowych i laboratoriów wyposażonych w rzeczywiste maszyny i urządzenia przemysłowe różnych producentów. Unikalne stanowiska szkoleniowe zbudowane z KOMPONENTÓW PRZEMYSŁOWYCH. Wyselekcjonowani TRENERZY Z DOŚWIADCZENIEM w przemyśle.