Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

Easy to Teach Live: Odkryj możliwości szybkiego programowania

 

Programowanie bez kodu? To możliwe! Odkryj pełen potencjał szybkiego programowania – dołącz do Easy to Teach Live w Tychach.

Roboty przemysłowe to przyszłość inteligentnej produkcji. Jednak czy wiesz, że do ich efektywnej obsługi nie potrzebujesz wcale wiedzy z zakresu programowania lub robotyki? Programowanie bez kodu jest możliwe – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Industrial Robotics Company.

Odkryj możliwości szybkiego programowania bez kodu podczas Easy to Teach Live. Dołącz już 21 września 2023 r. do siedziby KUKA Polska w Tychach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny dla osób zarejestrowanych.

Programuj łatwo i szybko – bez kodu

Rozwiązanie Easty to Teach (ETT), które poznasz podczas spotkania w Tychach, jest jednym z wielu innowatorskich projektów wchodzących w ofertę Industrial Robotics Company – współorganizatora wydarzenia.

Litewska firma stworzyła zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które umożliwia pracownikom fabryki programowanie robotów zaledwie w kilka minut – bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

ETT rejestruje ruchy rąk operatora, który wykonuje zadanie, a następnie przekłada je na zrozumiały dla robota przemysłowego program. Technologia pozwala wykorzystać umiejętności i wiedzę najbardziej doświadczonych rzemieślników – ETT to idealne rozwiązanie do automatyzacji operacji, takich jak m.in.: malowanie, klejenie, szlifowanie czy spawanie.

Agenda wydarzenia

09.00 – 09.30 – Rejestracja, wspólna kawa i powitanie

09.30 – 10.00 – KUKA: Razem robotyzujemy Polskę

10.00 – 10.30 – Industrial Robotics: Easy to Teach – programowanie bez kodu

10.30 – 11.15 – Industrial Robotics: Easy to Teach – demonstracje w celach zrobotyzowanych

11.15 – 11.30 – Przerwa kawowa

11.30 – 12.15 – KUKA: Roboty spawalnicze i rozwiązania software’owe

12.15 – 13.00 – Industrial Robotics: RoboCut, RoboMill, RoboSpray, RoboSand

13.00 – 14.00 – Lunch

14.00 – 15.30 – KUKA i Industrial Robotics: Pokazy robotów i cobotów

Dołącz już dziś!

Nie przegap okazji, by odkryć możliwości szybkiego programowania, a przy okazji porozmawiać face2face z inżynierami KUKA i Industrial Robotics Company.

Odwiedź nas już 21 września 2023 r. w siedzibie KUKA Polska w Tychach (ul. Mysłowicka 1). Zarejestruj się, wypełniając poniższy formularz. Do zobaczenia!

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Zobacz wszystkie wydarzenia

Organizator

Kuka

Kuka

KUKA jest koncernem działającym na arenie międzynarodowej w branży automatyzacyjnej. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Augsburgu. Jako z wiodących na rynku światowym producentów inteligentnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji firma KUKA oferuje klientom kompleksowe produkty: od robotów poprzez moduły aż do w pełni zautomatyzowanych instalacji i ich połączeń sieciowych w branżach takich jak przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, metali i tworzyw sztucznych, produkcja dóbr konsumpcyjnych, handel elektroniczny/detaliczny i ochrona zdrowia.