Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Dni Otwarte ASTOR 2023: Weekend z robotami

Dni Otwarte ASTOR 2023: Weekend z robotami

Dni Otwarte ASTOR to wyjątkowe wydarzenie dla rodzin, uczniów i studentów. Podczas nich pokazujemy jak wygląda praca (i zabawa!) z robotami. To okazja do interakcji z nowoczesnymi technologiami i podejrzenia tego, jak działają w praktyce.

Przygotowaliśmy masę atrakcji dla pasjonatów robotyki, zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych. Strefa zabawy dla dzieci, gry z robotami, warsztaty, inspirujące rozmowy i wiele więcej!

Dołącz do naszego wydarzenia i przeżyj niezapomniany weekend z robotami! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Co Cię czeka?

 • pokazy robotów i strefa zabawy
 • animacje dla dzieci (m.in. malowanie twarzy)
 • tatuaże, naklejki
 • gra w ping-ponga z robotem
 • przejazd w wagoniku robota mobilnego
 • nauka programowania z Robotek
 • możliwość spróbowania swoich sił w grach piłkarskich na stoisku Wisły Kraków

…. i wiele więcej!

Dla uczniów i studentów przygotowaliśmy specjalną strefę – Dni Kariery podczas których:

 • zobaczysz jak wygląda praca z robotami
 • porozmawiasz z ekspertami w dziedzinie robotyki i automatyki
 • dowiesz się, jak wyglądają praktyki, staże i praca w ASTOR
 • skonsultujesz swoje CV
 • weźmiesz udział w warsztatach z profilowania zawodowego dla inżynierów

Dni Otwarte ASTOR to nie tylko świetna okazja do nauki i odkrywania nowych technologii, ale także moment, w którym można nawiązać kontakty z ekspertami z branży, wymienić się doświadczeniami i poszerzyć swoje horyzonty.

Zapraszamy już 7 i 8 października (sobota i niedziela) w godz. 10:00 – 15:00 do ASTOR Robotics Center i ASTOR Intralogistics Center przy ul. Feliksa Wrobela 3 i 5 w Krakowie.

Wstęp na wydarzenie i wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Organizator

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)