Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

CYKL WEBINARÓW Balluff |Oszczędzanie przez monitorowanie

CYKL WEBINARÓW Balluff |Oszczędzanie przez monitorowanie

Sprężone powietrze jest jednym z najdroższych surowców na produkcji. Jeżeli nastąpi jego wyciek – firma traci. Czy da się zapobiec tego typu zdarzeniom? W jaki sposób można oszczędzać energię na produkcji?  

Już w marcu zapraszamy na cykl webinarów pt. „Oszczędzanie przez monitorowanie”, który porusza kluczowy problem większości przedsiębiorstw: jak w dobie ciągłych podwyżek zmniejszyć wydatki na energię?

Podczas naszych spotkań dokładnie odpowiemy na powyższe pytania. By prezentacje były jeszcze bardziej merytoryczne, połączyliśmy nasze siły z firmą SMC – podwójna energia, podwójna wiedza!

W trakcie webinarów przedstawimy strategię predykcyjnego utrzymania ruchu. Pokażemy dedykowane rozwiązania i ukażemy rzeczywiste przykłady monitorowania instalacji.

Harmonogram spotkań:

14 marca | Narzędzia analizy danych na produkcji

21 marca | Case study – wdrożenia i realne oszczędności

28 marca | Kalkulator oszczędności – obliczamy efektywność

Prelegenci

Spotkania poprowadzą specjaliści Balluff i SMC w składzie:

  • Tomasz Dawid, Product Marketing Manager w Balluff Polska,
  • Norbert Pieniak, Product Marketing Manager w SMC
  • Andrzej Wójcik, Doradca Techniczny /Audytor Energy Saving w SMC.

Zapisz się na cykl webinarów i poznaj narzędzia, dzięki którym możesz realnie zaoszczędzić na energii w swoim przedsiębiorstwie.

Zarejestruj się już teraz!

Organizator

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.