Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

CYKL WEBINARÓW Balluff |Oszczędzanie przez monitorowanie

Sprężone powietrze jest jednym z najdroższych surowców na produkcji. Jeżeli nastąpi jego wyciek – firma traci. Czy da się zapobiec tego typu zdarzeniom? W jaki sposób można oszczędzać energię na produkcji?  

Już w marcu zapraszamy na cykl webinarów pt. „Oszczędzanie przez monitorowanie”, który porusza kluczowy problem większości przedsiębiorstw: jak w dobie ciągłych podwyżek zmniejszyć wydatki na energię?

Podczas naszych spotkań dokładnie odpowiemy na powyższe pytania. By prezentacje były jeszcze bardziej merytoryczne, połączyliśmy nasze siły z firmą SMC – podwójna energia, podwójna wiedza!

W trakcie webinarów przedstawimy strategię predykcyjnego utrzymania ruchu. Pokażemy dedykowane rozwiązania i ukażemy rzeczywiste przykłady monitorowania instalacji.

Harmonogram spotkań:

14 marca | Narzędzia analizy danych na produkcji

21 marca | Case study – wdrożenia i realne oszczędności

28 marca | Kalkulator oszczędności – obliczamy efektywność

Prelegenci

Spotkania poprowadzą specjaliści Balluff i SMC w składzie:

  • Tomasz Dawid, Product Marketing Manager w Balluff Polska,
  • Norbert Pieniak, Product Marketing Manager w SMC
  • Andrzej Wójcik, Doradca Techniczny /Audytor Energy Saving w SMC.

Zapisz się na cykl webinarów i poznaj narzędzia, dzięki którym możesz realnie zaoszczędzić na energii w swoim przedsiębiorstwie.

Zarejestruj się już teraz!

Organizator

Balluff

Balluff

Balluff jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości czujników, systemów identyfikacji oraz rozwiązań sieciowych do wszystkich obszarów automatyzacji produkcji. Prowadzona już od ponad 100 lat rodzina firma zatrudnia obecnie około 3600 pracowników w 37 oddziałach na całym świecie, zajmujących się dystrybucją, produkcją i rozwojem. Wszystkie działania są prowadzone w jednym celu - by wspierać Twój sukces. Wraz z naszymi oddziałami gwarantujemy najwyższe standardy jakości.