Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Co z tym Przemysłem 4.0? Szansy i zagrożenia dla cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw w 2023 roku

Co z tym Przemysłem 4.0? Szansy i zagrożenia dla cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw w 2023 roku

Podczas webinaru skupimy się na wpływie obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej na transformację cyfrową polskich firm w 2023 roku, m.in. na ich budżety.

Punktem wyjścia będzie opublikowany przez Endress+Hauser raport „Technologie, usługi i produkty zmieniające polski przemysł”. Co wynika z danych opublikowanych w raporcie? Jaki wpływ może mieć kryzys energetyczny na postępującą cyfryzację polskiego przemysłu? Jakie kompetencje są potrzebne menadżerom podczas tej „fali cyfrowych zmian”? O tym porozmawiamy podczas otwartego webinaru.

Gośćmi webinaru będą:

  • Maciej Sieczka – prezes Endress+Hauser Polska,
  • Andrzej Soldaty – Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości Inicjatywa dla polskiego Przemysłu 4.0,
  • Maciej Alksnin – prezes Magma S. A. P.,
  • Paweł Lebioda – zastępca kierownika, konsultant ds. oprogramowania, inżynier ds. automatyki i elektryki ControlTec.

 

Webinar będzie także transmitowany na trzech kanałach: Facebook i LinkedIn Endress+Hauser oraz YouTube (poprzez link na stronie wydarzenia na FB).

Organizator

Endress+Hauser

Endress+Hauser to światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej, usług i rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Firma produkuje urządzenia do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, gazów, analizy cieczy oraz rejestracji danych. Optymalizujemy procesy produkcyjne pod kątem wzrostu wydajności i bezpieczeństwa. Bazując na ponad 70-letnim doświadczeniu, tworzymy urządzenia dostosowane do aktualnych potrzeb rynku, a także Przemysłu 4.0. Działamy w następujących obszarach: przemysł spożywczy, chemiczny, wydobywczy, naftowo-gazowniczy, energetyka, przetwórstwo kruszyw, farmacja, biotechnologia, gospodarka wodno-ściekowa.