Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Bezpłatne webinary techniczne „Poradnik Automatyka”

Bezpłatne webinary techniczne „Poradnik Automatyka”

Spotkajmy się jak inżynier z inżynierem… ONLINE! Poszerzaj wiedzę z ASTORem

Mamy obecnie niecodzienną sytuację, wymagającą nowego podejścia i wykorzystania nowych możliwości… Zapraszamy Cię na webinary techniczno-produktowe, organizowane przez kilkunastu inżynierów – specjalistów pomocy technicznej ASTOR, ekspertów i opiekunów produktów. Na podstawie rozmów i zagadnień, z jakimi zgłaszacie się do nas, wytypowaliśmy najciekawsze dla Was tematy, z których chcielibyście poszerzyć wiedzę lub nauczyć się zupełnie nowych rzeczy.

Spotkania prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach mają na celu przybliżenie Wam konkretnych zagadnień z uwzględnieniem aspektów technicznych. Po każdym spotkaniu planujemy sesję pytań i odpowiedzi, na które z chęcią odpowiemy.

Automatyku, jeśli chcesz poszerzyć wiedzę, nauczyć się zupełnie nowych rzeczy — spotkaj się z nami online na bezpłatnych webinarach organizowanych przez ASTOR. Nasi eksperci rezerwują dla Ciebie swój czas.

— zachęca Piotr Adamczyk, specjalista ds systemów sterowania w firmie ASTOR.

Webinary techniczne to spotkania ze specjalistami i ekspertami pomocy technicznej

Uczestnicy webinarów pozyskają praktyczną wiedzę w zakresie:

1. Przeznaczenia i zasady działania systemów redundantnych i systemów bezpieczeństwa maszynowego
2. Obsługi sterowników PLC oraz sterowników zintegrowanych PLC+HMI
3. Podstaw obsługi robotów Kawasaki, EPSON, robotów mobilnych MiR
4. Oprogramowania przemysłowego Wonderware by AVEVA (InTouch Edge, Historian, InSight)

Czeka na Was 28 webinarów technicznych o zróżnicowanej tematyce!

Najbliższe webinary:

  • Webinar 9 : HSR – jak działają układy redundancji i kiedy należy je stosować? Typy redundancji i możliwe architektury pracy (część 1), prowadzący: Piotr Adamczyk;
  • Webinar 10 : MiR Flota – nowoczesna intralogistyka w Fabrykach 4.0 (część 4), prowadzący: Łukasz Mąka;
  • Webinar 11 : Wonderware – kupić, dzierżawić czy subskrybować? Przegląd modeli zakupowych SCADA (część 1), prowadzący: Arkadiusz Rodak;
  • Webinar 12 : Kawasaki – KIDE+K-ROSET: symulacja pracy stanowiska zrobotyzowanego offline, prowadzący: Tomasz Fuchs;
  • Webinar 13 : HSR – ekonomiczne układy redundancji: optymalna konfiguracja (część 2), prowadzący: Piotr Adamczyk;

Sprawdź pozostałe webinary i zapisz się! Przejdź na stronę >>

Nie udało Ci się uczestniczyć w webinarze? Zobacz nagrania z webinarów technicznych i z webinarów ASTOR Web Tour 2020. Przejdź na stronę >>

Organizator

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)