Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

BECKHOFF – Webinar przy Kawie 28: EtherCAT vs ProfiNet. Jak projektować maszyny niezależne od producenta PLC.

💡 Rynek sprzedaży maszyn i linii produkcyjnych wymaga od przedsiębiorców elastyczności w doborze komponentów automatyki.

🔹 Oferując rozwiązanie do zakładu produkcyjnego często spotkamy się z sytuacją gdzie zostanie nam narzucony konkretny producent systemów sterowania.

🔹 Dla firmy często oznacza to tworzenie maszyny za każdym razem praktycznie od nowa. Nawet jeśli funkcjonalność się nie zmienia.

❓ Czy można projektować maszyny bardziej zwinnie tak, by zminimalizować koszt dodatkowych prac wynikających z zastosowania konkretnego producenta PLC?

☑ Na to pytanie odpowiemy podczas najbliższego webinarium z cyklu „Webinar przy Kawie”

Dołącz do Nas już w najbliższy czwartek o godzinie 10:00!

Organizator

Beckhoff

Beckhoff

Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynki

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora