Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

Automatyzacja w zakładach produkcyjnych

Automatyzacja w zakładach produkcyjnych

7 kwietnia odbędzie się wydarzenie skierowane do specjalistów szukających innowacji i kreatywnych rozwiązań w zakresie automatyzacji.
Szeroki program konferencji organizowanej przez Axon Media obejmuje część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży.
Zaprezentujemy najnowsze trendy i wdrożenia w obszarze robotyki oraz przeanalizujemy ile czasu potrzeba, by cyfryzacja procesów produkcyjnych oraz integracja systemów przekształciła się w realne efekty.

Wybrane tematy prelekcji:
💎 Jak zapobiec przestojom oraz awariom? Jak osiągnąć stabilną pracę maszyn?
💎 ASi5 – rozszerzenie możliwości standardu AS-Interface
💎 Idea nowych platform programistycznych w Przemyśle 4.0
💎 Innowacyjna automatyka przemysłowa w służbie optymalizacji produkcji – cztery filary Przemysłu 4.0
💎 Alfabet rozwiązań przemysłowych
💎 Niezawodna automatyzacja, dzięki konserwacji predykcyjnej smart plastics
💎 Pozyskiwanie danych pomiarowych za pomocą systemu iba jako podstawowy warunek cyfryzacji
💎 Od danych z czujników do wizualizacji – digitalizacja produkcji z platformą moneo
💎 Ultradźwiękowy monitoring ciągły i optymalizacja smarowania łożysk w jednym systemie
💎 Usprawnianie procesów produkcyjnych za pomocą robotyzacji. Zwiększenie efektywności i ciągłości pracy
💎 Innowacyjne systemy kontrolno – pomiarowe dla Przemysłu 4.0
💎 Wzorcowanie wag i wzorców masy w przedsiębiorstwach
💎 Oczekiwania działu Utrzymania Ruchu wobec Inteligentnej Fabryki
💎 Zarządzanie danymi i procesem produkcyjnym z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań HMI
💎 Kompleksowa automatyzacja maszyn w dobie przemysłu 4.0

Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzenia czekają pakiety materiałów konferencyjnych, imienne certyfikaty udziału, a poza tym: intensywna wymiana doświadczeń, nowe biznesowe kontakty, aromatyczna kawa podczas przerw i ciepły poczęstunek w porze obiadowej.
Konferencja odbędzie się zgodnie z zalecanymi normami sanitarnymi i higienicznymi – organizator zapewnia maseczki, środki dezynfekcyjne oraz profesjonalną wentylację pomieszczeń.
Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować online.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

AXON MEDIA GROUP

W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.