Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

AutomationTalks B&R, ABB i studium przypadków

AutomationTalks B&R, ABB i studium przypadków

W warunkach silnej konkurencji, bycie po prostu dobrym już nie wystarcza. Bywa, że za brak reakcji wobec przyspieszającego rynku, trzeba zapłacić wyższą cenę, niż wynikałoby to z poniesionych kosztów inwestycyjnych. Zaprosiliśmy więc do rozmowy naszych klientów – firmy od lat specjalizujące się w automatyzacji procesów produkcyjnych i produkcji maszyn. Opowiedzą oni o konkretnych projektach zrealizowanych dla przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i zastosowanej technologii.

Te spotkania, zainspirują Cię do poszukiwania rozwiązań i pomogą zrozumieć, w jaki sposób można dotrzymać kroku galopującemu rynkowi i konsumentom.

Podczas webinarów, z bezpośredniego źródła:

  • Poznasz gotowe rozwiązania, które poprawiają wskaźniki procesów produkcyjnych, zwiększają wydajność i optymalizują procesy przy zachowaniu wysokich standardów i oszczędności kosztów
  • Zainspirujesz się, a my pomożemy Ci zrozumieć, w jaki sposób można dotrzymać kroku wyzwaniom branży
  • Zobaczysz bieżące trendy technologiczne w tym B&R, ABB i rozwiązania producentów maszyn
  • Poznasz potencjalnego wykonawcę dla własnych pomysłów i potrzeb
  • Dowiesz się o możliwościach, które możesz wdrożyć w swoim zakładzie
  • Weźmiesz udział w sesji Q&A z przedstawicielami firm – producent maszyn, ABB, B&R.

Integralną częścią wystąpienia producentów maszyn, będzie komentarz dostawców automatyzacji i robotyki – firm B&R i ABB. W ten sposób uzyskasz całościowy obraz projektu automatyzacji linii produkcyjnej – od koncepcji po komponenty i robotykę.

Organizator

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.

B&R to innowacyjna firma z branży automatyzacji z siedzibą w Austrii i przedstawicielstwem na całym świecie. Od 6 lipca 2017 B&R stała się jednostką biznesową Grupy ABB. Dalekowzroczność i intuicyjne poczucie dynamiki rynku pozwalają firmie na wprowadzanie najbardziej nowoczesnych technologii łącząc je z inżynieryjnym kunsztem. B&R jako globalny lider oferuje klientom praktycznie z każdej branży kompleksowe rozwiązania z zakresu sterowania, techniki napędowej, wizualizacji czy bezpieczeństwa. Dzięki standardom komunikacji przemysłowej IoT, takim jak OPC UA, POWERLINK i openSAFETY, a także z wydajnym środowiskiem programistycznym Automation Studio, B&R nieustannie przedefiniowuje przyszłość technologii automatyzacji.