Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

ASTOR Tour 2023 – spotkanie z ludźmi i technologią

ASTOR Tour 2023 – spotkanie z ludźmi i technologią

Rusza kolejna edycja ASTOR Tour, w ramach którego eksperci z firmy ASTOR odwiedzają różne miasta Polski, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu automatyki i robotyki. To okazja do wysłuchania seminariów tematycznych oraz do obejrzenia nowoczesnych technologii dla przemysłu w działaniu. 

Wydarzenie jest w szczególności dedykowane dla automatyków, robotyków, integratorów systemów oraz przedstawicieli zakładów produkcyjnych. Temat przewodni tegorocznej edycji to “Cyfrowa zwinność – inteligentne technologie dla przemysłu”

W ramach seminariów poruszone zostaną kwestie m.in. o tym:

  • Jak budować nowoczesne i kompleksowe systemy, optymalizując koszty?
  • Jakie są metody finansowania projektów zrobotyzowanych?
  • Jak zapewnić niezawodność systemów wspierających produkcję?
  • Jak może wyglądać współpraca ludzi i robotów w procesach produkcyjnych?

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także stanowiska demonstracyjne z nowoczesnymi rozwiązaniami dla przemysłu.

W tym roku odwiedzamy cztery miasta: Kraków, Warszawę, Wrześnię k. Poznania oraz Bielany Wrocławskie. Wydarzenie składa się z dwóch bloków tematycznych:

  • Oprogramowanie i automatyzacja
  • Robotyzacja i intralogistyka

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Szczegółowe informacje wraz z agendą znajdują się na stronie: https://www.astor.com.pl/astor-tour-2023.html 

Zapraszamy do rejestracji!

Organizator

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)