Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

ASTOR TOUR 2022 – Zwinna automatyka

ASTOR TOUR 2022 – Zwinna automatyka

Zapraszamy na wydarzenie ASTOR TOUR 2022.
W tym roku tematem przewodnim jest „Zwinna Automatyzacja\”.

Zmienne czasy i dynamiczne środowisko produkcyjne wymuszają konieczność zwinnego dostosowywania się fabryk do tych zmian.

  • Jak zatem budować zwinne architektury automatyzacji i robotyzacji fabryk przyszłości?
  • Jak przystosowywać maszyny i procesy w celu ich łatwej integracji w nowoczesnej produkcji?
  • Jak skutecznie wejść na ścieżkę cyfrowej transformacji fabryki, aby zyskać przewagę konkurencyjną?

W ramach ASTOR TOUR 2022 uczestnicy stacjonarnych seminariów pozyskają praktyczny know-how na te oraz inne tematy.

Udział w wydarzeniu możliwy jest podczas jednego z czterech dni trwania wydarzenia.

Mogą Państwo wybrać odpowiedni dla siebie termin i lokalizację:

19.05.2022, Września k. Poznania
Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii
25.05.2022, Warszawa
ul. Białostocka 22
31.05.2022, Kraków
Muzeum Armii Krajowej
01.06.2022, Zabrze
Łaźnia Łańcuszkowa

Wszystkie szczegóły wydarzenia ASTOR TOUR 2022 znajdują się na stronie:

https://www.astor.com.pl/astor-tour-2022.html

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się już teraz!

Organizator

ASTOR

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Przemysłu 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat wspieramy przyszłych i obecnych automatyków i robotyków w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc :-)