Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

#APS2024 – 9 kwietnia we Wrocławiu!

#APS2024 – 9 kwietnia we Wrocławiu!Tegoroczna edycja spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi odbędzie się 9 kwietnia w Kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.Platforma Automotive Production Support od blisko 10 lat gromadzi specjalistów firm produkcyjnych branży głównie automotive udostępniając tym samym przestrzeń do debaty na tematy techniczne i technologiczne.Pośród poruszanych zagadnień znajdą się dodatkowo ważne i aktualne dla branży tematy:
– Zarządzanie zmianą w dobie kryzysów.
– Strategia przemysłowa rynku elektromobilności w Polsce.
– Debata na temat czy synergia we współpracy pokoleń jest mitem?
– Stare a nowe metody zarządzania przedsiębiorstwem i narzędzia do tego służące.
– Oczekiwania studentów oraz absolwentów kierunków inżynierskich od rynku pracy.

Już po raz trzeci wydarzeniu towarzyszyć będzie osobna sesja wykładów oraz strefa technologii wspierających procesy wytwarzania w firmach produkujących baterie, systemy zasilania oraz magazynowania energii – Battery Production Support!  I w tym roku przygotowywana merytorycznie przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA).

Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe wymaga ciągłej aktualizacji wiedzy i kompetencji. Wspólnie łatwiej jest stawić czoła aktualnym i nadchodzącym wyzwaniom. Dodatkowo udział w dwóch wydarzeniach w jednym miejscu to oszczędność czasu który wszyscy bardzo szanujemy – mówi organizator Maciej Ratajczak.Więcej informacji, program oraz rejestracja udziału na strona wydarzenia

Organizator

aps

aps

Automatyka-Pomiary-Sterowanie S.A. istnieje już ponad 20 lat. Jako jeden z liderów na rynku oferujemy kompleksowe usługi z dziedziny automatyki przemysłowej. Zapewniamy kompleksową realizację umów - od projektu po serwis, wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, specjalistyczny sprzęt, najnowocześniejsze narzędzia projektowe, programistyczne i rozwiązania technologiczne.