Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

266 wyświetleń

85 lekcji online z rysowania schematów elektrycznych w SeeElectrical

Zapraszamy na kurs online z dożywotnim dostępem. Zapisując się raz, kurs można oglądać wielokrotnie.

Kurs został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą szybko i w prosty sposób nauczyć się sprawnego rysowania schematów elektrycznych przy użyciu programu SEE Electrical. Kurs rozpoczyna się od uniwersalnych porad związanych z czytaniem schematów elektrycznych. Następnie, stopniowo zostaniesz wprowadzony w zagadnienia związane z wykorzystaniem oprogramowania podczas tworzenia kompletnej dokumentacji elektrycznej. Poznasz najczęściej wykorzystywane funkcje umożliwiające rysowanie schematów i tworzenia zestawień, a także funkcje wspomagające projektowanie. Dzięki temu w krótkim czasie możesz posiąść wiedzę nie tylko o tym jak rysować czytelne i profesjonalne schematy, ale również jak to robić w sposób szybki i sprawny!

 

Zapisz się na kurs

 

Każdą lekcję uzupełniłam dodatkowo o zestaw ćwiczeń – wykonując je na bieżąco, razem ze mną, błyskawicznie utrwalisz przyswajany materiał. W kursie znajdziesz prawie 140 ćwiczeń!

Co otrzymam po zapisie na kurs?

 1. Dożywotni dostęp do kursu online.
 2. Bezpłatne dodatkowe lekcje w przyszłości.
 3. Materiały dodatkowe:
  • kompletny schemat prezentowany w module “Praktyka – rysujemy pierwszy schemat”, podzielony według poszczególnych etapów jego powstawania,
  • schematy z pozostałych modułów (np. prezentujące różne typy oznaczania symboli),
  • 136 ćwiczeń do samodzielnego wykonania,
  • i inne.
 4. Newsletter z nowościami dotyczącymi kursu, np. nowe lekcje, webinary specjalne dla kursantów, promocje.
 5. 85 lekcji z udziałem Agaty.
 6. Certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim na podstawie testu online składającego się z około 30 pytań.

Zapisy trwają tylko 2 tygodnie od 10 do 24 Września!

Organizator

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl

iAutomatyka.pl to innowacyjny portal branżowy skupiający praktyczną wiedzę, nowości i komunikaty oraz działalności firm w katalogu branżowym i na Mapie Automatyki. Udostępniamy firmom możliwość prostej i szybkiej promocji informacji w wielu obszarach Internetu.Kompleksowo zajmujemy się wizerunkiem Państwa Firmy, zdejmujemy cały ciężar, dzięki Naszym kompetencjom budujemy markę – nasze mechanizmy i działania pozwalają zaoszczędzić czas ponieważ to zespół iAutomatyka zajmuje się rozgłosem Waszej wiadomości.