Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

25-26.03.2024 Szkolenie: Technika proporcjonalna w hydrostatycznych układach napędów maszyn i urządzeń

25-26.03.2024 Szkolenie: Technika proporcjonalna w hydrostatycznych układach napędów maszyn i urządzeń

 

CZAS SZKOLENIA:
25-26.03.2024 –  dwa dni, organizowane raz w kwartale w I dzień w godz. 9.00 – 15.00 oraz w II dzień godz. 8.30 – 14.30.

UCZESTNICY: minimalna liczba uczestników to 4 osoby, natomiast maksymalna 12 osób.

CENA SZKOLENIA – (wraz z materiałami) wynosi 1600 PLN + VAT od osoby, przy czym nie obejmuje ona kosztów dojazdu i zakwaterowania.PROGRAM SZKOLENIA:

 • Podstawy techniki zaworów o działaniu ciągłym
 • Zawory proporcjonalne, budowa i sterowanie
 • Serwozawory, budowa i działanie
 • Omówienie podstawowych zasad związanych z eksploatacją czynnika roboczego w układzie hydraulicznym z elementami proporcjonalnymi i serwozaworami (dobór, filtracja, itp.)
 • Omówienie zasad eksploatacji i diagnostyki elementów, zespołów i układów hydraulicznych z elementami proporcjonalnymi i serwozaworami
 • Ćwiczenia praktyczne na stanowiskach szkoleniowych, w tym m.in.:
 • sterowanie cylindrem / silnikiem hydraulicznym przy użyciu zewnętrznego potencjometru
 • sterowanie cylindrem / silnikiem hydraulicznym przy modułu zadajnika
 • wykorzystanie przełączników zbliżeniowych w sterowaniu proporcjonalnym
 • ustawianie ciśnienia w układzie hydraulicznym przy użyciu zewnętrznego potencjometru
 • Przedstawienie laboratorium i warsztatu serwisu firmy Bosch Rexroth Sp. z o. o. w Warszawie
 • Obsługa olejowa układu hydraulicznego (m.in. pobranie próbki oleju, określenie klasy czystości, filtracja oleju w układzie).

 

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.