Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

14.03.2024 Bezpłatne webinarium: Skutecznie przeciwdziałaj pożeraczom energii: Niższe koszty użytkowania, lepsza kondycja środowiska

14.03.2024 Bezpłatne webinarium: Skutecznie przeciwdziałaj pożeraczom energii: Niższe koszty użytkowania, lepsza kondycja środowiska

Wyłącz „pożeracze energii” w swojej firmie! Zmniejsz koszty operacyjne i zbliż się o krok do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju. Chętnie Ci w tym pomożemy – zapisz się na nasze nadchodzące webinarium!

Konstruktorzy maszyn i operatorzy instalacji odgrywają kluczową rolę, jeśli chodzi o redukcję emisji CO2 w środowisku przemysłowym. Jednak nierzadko zdarza się, że firmy w różnych sektorach mają„pożeracze energii”, które powodują niepotrzebne koszty i szkodzą środowisku poprzez:• nadmierne zapotrzebowanie na energię,

• zwiększoną emisję,

• nieefektywne procesy produkcyjne,

• przestarzałe maszyny i systemy,

• nieodpowiednią konserwację,

• nieszczelne systemy.

W hydraulice przemysłowej istnieją obecnie trzy możliwości przeciwdziałania tym „pożeraczom”: wyższa wydajność energetyczna, zmniejszone zużycie płynów i zoptymalizowane wykorzystanie zasobów. Napędy o zmiennej prędkości obrotowej, zmniejszone objętości zbiorników w jednostkach napędowych, a także selektory i konfiguratory to przykłady rozwiązań, które mamy w naszym portfolio.

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.