Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

11.05.2021 – WPROWADZENIE DO E-DRIVE

11.05.2021 – WPROWADZENIE DO E-DRIVE

Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu – Wprowadzenie do eDrive.

Data: 11 maja 2021, 13:00-13:45.

Prowadzący: Paweł Pandzierski

Kontakt: Pawel.Pandzierski@boschrexroth.pl

Zakres szkolenia:
 • Napęd elektryczny Bosch Engineering do aplikacji Off-Highway
 • Synchroniczny silnik/generator z magnesami trwałymi SMG180
 • Planowane portfolio Rexroth Off-Highway dla 700V
 • Inverter INVCON2.3 oraz Inverter serii EDS1H
 • Przykład zastosowania napędu elektrycznego w wozie transportowym
 • 700V Elektryczny silnik/generator Bosch Rexroth EMS1H-13, -20
 • Przekładnie dedykowane do napędów elektrycznych Axle Drive i Hub Drive
Szkolenie przeznaczone jest dla:
 • Sprzedawcy firmy Bosch Rexroth
 • Partnerzy handlowi, konstruktorzy, programiści, pracownicy R&D
 • Wszyscy, którzy chcą poszerzyć wiedzę na temat urządzeń elektronicznych w maszynach mobilnych
Wymagania:
 • Komputer z dostępem do Internetu i adres e-mail
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się w przeglądarce aby zainstalować wtyczkę aplikacji Spotkania Skype
Cena: Bezpłatne
Link do formularza rejestracyjnego: Wprowadzenie do eDrive | Bosch Rexroth Polska

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.