Partnerzy

Od 1954 Finder pracował wyłącznie w zakresie przekaźników i timerów. Nasz wysoki stopień specjalizacji zaowocował ponad 10.000 różnych produktów w jednej z najszerszych dostępnych ofert. Firma szeroko się rozwija i inwestuje w przyszłość uzupełniając gamę swojego asortymentu. Prócz przekaźników oferuje rozwiązania przemysłu elektrycznego do zastosowań domowych jak i komercyjnych poprzez przekaźniki, urządzenia przeciwprzepięciowe, termostaty panelowe, zasilacze i liczniki energii. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów.

KursyAutomatyki.pl - portal z kursami online z automatyki przemysłowej. Znajdziesz tam zarówno darmowe kursy, jak i płatne, pełne z wiedzy i doświadczenia od ekspertów. Po zapisie na kurs otrzymujesz dostęp do logicznego ciągu nagrań i ćwiczeń, do których możesz wracać wielokrotnie. Na zakończenie kursu czeka Cię test sprawdzający, po którym otrzymasz dwa certyfikaty w języku polskim i angielskim. Dołącz już teraz!

Automatyzacja to nasz świat. Perfekcyjne rozwiązania - nasz cel. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników. Zawsze koncentrujemy się na wymaganiach klientów. Pasja, z jaką poświęcamy się automatyce, oraz przełomowe technologie, jakimi dysponujemy, pozwalają nam owocnie współpracować z klientami — tak dziś, jak i w przyszłości.

Rozwiązania dostarczane przez WAGO. już od wielu lat wspierają naszych klientów w dążeniu do sukcesu. Poczynając od prostych instalacji elektrycznych, a kończąc na skomplikowanej infrastrukturze zarządzającej procesami przemysłowymi czy automatyką budynkową. Sprawdźcie jak rozwiązania WAGO, mogą wesprzeć Was w drodze do Waszego sukcesu.

Dostarczamy produkty i rozwiązania z zakresu Przemysłowej Techniki Łączeniowej. Już od ponad 160 lat Weidmüller jest synonimem kompetencji i niezawodność. Oferujemy rozwiązania dla takich branż jak przemysł maszynowy, technika procesowa, produkcja urządzeń, energetyka i transport. Wspieramy naszych Klientów i Partnerów w ponad 80 krajach, produktami, rozwiązaniami i usługami w zakresie połączeń elektrycznych oraz układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych w środowisku przemysłowym.

Oni już dołączyli do Projektu iAutomatyka

07.02.2024 Bezpłatne webinarium na żywo – Serwis kolejowy – konserwacja pojazdów z napędem spalinowym

07.02.2024 Bezpłatne webinarium na żywo – Serwis kolejowy – konserwacja pojazdów z napędem spalinowym

Bezpieczeństwo w transporcie kolejowym jest najwyższym priorytetem. Regularna konserwacja pomaga zidentyfikować i wyeliminować potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa, zanim doprowadzą one do poważnych problemów.Dzięki usługom Bosch Rexroth dla pojazdów szynowych możesz zabezpieczyć długoterminową przyszłość swojej floty. Dzięki naszemu predykcyjnemu zarządzaniu resursem, monitorujemy Twoje komponenty i współpracujemy z Tobą w celu opracowania kompleksowej koncepcji serwisowej – indywidualnie dostosowanej do Twoich potrzeb. Szybko dostarczamy również odpowiednie części zamienne do starszych pojazdów szynowych. Zapewniamy niezawodne naprawy lub wspieramy modernizację za pomocą nowoczesnych rozwiązań napędowych i sterujących.

Chcesz zagłębić się w ten temat i dowiedzieć się więcej?

Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się na nasze webinarium! 

 

Webinar odbędzie się 07.02.2024 w godzinach:

  • 09:00 – 09:45 w języku angielskim
  • 10:30 – 11:15 w języku niemieckim
  • 15:00 – 15:45 w języku angielskim

Czas trwania: 45 minut
Miejsce: MS Teams

 

Inne nadchodzące wydarzenia tego organizatora

Organizator

Bosch Rexroth Polska

Bosch Rexroth Sp. z o.o. jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.