Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2021/06/wago_grafika_wyrozniona_artykul_ver1.jpg

Wejdź do świata automatyki WAGO z bezpłatną licencją e!COCKPIT na start

autor: WAGO.PL.

Czy jesteś integratorem automatyki przemysłowej lub budynkowej? A może jesteś zainteresowany rozpoczęciem swojej przygody z automatyką z produktami WAGO? Jeżeli odpowiedziałeś na chociaż jedno z pytań twierdząco, mamy dla Ciebie wspaniałą informację. Ruszamy z akcją, która pozwoli Ci zdobyć licencję programu e!COCKPIT i to za darmo. Brzmi ciekawie prawda? Poniżej przedstawimy najważniejsze szczegóły naszej akcji.

Warunki skorzystania z oferty

Aby móc się cieszyć z programu e!COCKPIT, musisz spełnić jedynie kilka warunków. Pierwszy z nich jest najprostszy i zajmie Ci jedynie chwilę. Musisz wypełnić krótki formularz aplikacyjny, w którym zapytamy Cię o podstawowe dane Twoje oraz firmy, w której pracujesz. Przygotowaliśmy także kilka pytań, które pozwolą nam lepiej zrozumieć naszych klientów, ich doświadczenie oraz plany. Chcielibyśmy poznać Twoje dotychczasowe doświadczenie ze sterownikami programowalnymi oraz Twoje zamiary jak zamierzasz wykorzystać program e!COCKPIT. Będziemy niezmierni wdzięczni, jeśli poświęcisz dodatkowy czas i postarasz się jak najdokładniej odpowiedzieć na nasze pytania. Te informacje będą dla nas bezcenne i pozwolą nam dostosować naszą ofertę, tak by jeszcze lepiej spełniała oczekiwania klientów.

 

Wypełnij formularz aplikacyjny

 

Kolejnym warunkiem skorzystania z naszej oferty jest to, abyś zakupił w środowisku e!COCKPIT co najmniej jeden sterownik programowalny PLC WAGO z serii PFC100, PFC200 lub panel TP600. Dodatkowo też, ważne jest to, czy przed 26.04.2021 r. nie dokonałeś zakupu produktów WAGO z serii 750-xx, serii 2759-xx lub innych zestawów promocyjnych, które zawierają wcześniej wymienione produkty. To są najważniejsze warunki, które musisz spełnić by móc w pełni korzystać z możliwości e!COCKPIT. Szczegóły całej oferty oraz pełny regulamin znajdziecie tutaj.

Czym jest e!COCKPIT?

Jeżeli nie słyszałeś o naszym środowisku programistycznym, już spieszymy z wyjaśnieniami. e!COCKPIT to uniwersalny program narzędziowy, który umożliwia tworzenie aplikacji na sterowniki programowalne PLC. Wyposażony w bogate biblioteki gotowych funkcji technologicznych pozwala na szybkie zaprogramowanie złożonych zagadnień z różnych dziedzin automatyki. W obrębie jednego programu będziesz w stanie skonfigurować sprzęt poprzez programowanie, symulację i wizualizację, aż do momentu rozruchu.

Warto też wspomnieć o dostępnych konfiguratorach sieci obiektowych, dzięki którym będziesz w stanie zorganizować komunikację w sposób intuicyjny i bez żadnych zbędnych wątpliwości. Czy to wiekowy, ale ciągle niezwykle popularny Modbus, czy EtherCAT – widok topologii sieci pozwoli Ci już na pierwszy rzut oka zorientować się w projekcie.

Obecne aplikacje przemysłowe są już na tyle rozbudowane i skomplikowane, że jeden sterownik już nie wystarcza. Jednak stosując e!COCKPIT, nie stanowi to żadnego problemu. Program umożliwi Ci zaprogramowanie wielu sterowników w jednym środowisku. Umożliwi Ci to wygodne zarządzenie maszyną czy nawet całym budynkiem.

Kolejną zaletą e!COCKPIT są wbudowane narzędzia diagnostyczne jak: WAGO-I/O-CHECK czy opcję skanowania. Monitorowanie całego systemu sterowania umożliwia łatwiejszą konserwację, serwis i utrzymanie. Skróci to czas przestojów, a dzięki temu produkcja idzie pełną parą.

Rozwiązania WAGO możesz znaleźć w wielu branżach: technika budowlana, energetyka, transport szynowy, technika oświetleniowa, przemysł procesowy, motoryzacyjny, wytwórczy czy morski. W każdej z tych gałęzi bez problemu odnajdzie się e!COCKPIT.

To jedynie kilka najważniejszych cech programu. Jeszcze więcej dowiesz się na naszym blogu WAGOdirect. Kolejne możesz poznawać samemu, testując i programując swoje sterowniki PLC. Masz ku temu niepowtarzalną szansę. Mamy nadzieję, że ten krótki opis możliwości naszego środowiska programistycznego jedynie zachęcił Cię do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji i czekamy, abyś zaczął programować z użyciem e!COCKPIT.

 

Skorzystaj z e!COCKPIT na startUtworzono: / Kategoria:

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!
.
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ
  • W trybie refleksyjnym sygnał ultradźwiękowy jest nieustannie odbijany przez zamontowany na stałe element odbijający wiązkę, tzw. element odniesienia. Jako elementu odbijającego wiązkę można używać odpowiednio ustawionego panelu z plastiku l...
  • Chcieliby Państwo być informowani z wyprzedzeniem o stanie maszyny lub techniki napędowej? Nic prostszego! Aplikacja DriveRadar® oferuje kompleksowe zarządzanie konserwacją w oparciu o cyfrowe rejestrowanie danych, na podstawie których możl...
  • Urządzenia firmy FATEK istnieją na rynku polskim od 2004 roku i stały się alternatywą dla już istniejących rozwiązań i urządzeń. Niezawodność, korzystna cena i możliwości sterowników PLC sprawiły, że zyskały one ogromne zainteresowanie prog...
  • ÖLFLEX® CLASSIC 110 – elastyczny przewód sterowniczy do różnych zastosowań, w płaszczu z PVC, aprobata VDE, odporność na oleje, 300/500 V, również do YSLY lub YY CPR: informacje pod adresem www.lapppolska.pl Certyfikat zgodności VDE z...
  • Rozwiązania wizyjne nadają się idealnie do zautomatyzowanych zadań kontrolnych i pomiarowych. Kamery wizyjne 2D i 3D firmy SICK sprawdzają się w ogromnej ilości aplikacji, polegających na pomiarze, lokalizacji, kontroli i identyfikacji. Nas...
  •   Sterowniki FX5U zapewniają rodzinie FX wyższą wydajność oraz dodają nowe cechy, które wyznaczają standardy w klasie kompaktowych sterowników PLC. Pozwala to użytkownikom na tworzenie bardziej złożonych i zaawansowanych systemów automatyki...