Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/08/webinarium-grafika-wyrozniona-png.png

WEBINARY BECKHOFF – 30 minut dużej dawki wiedzy!


Już od 5 lat Beckhoff Automation oferuje możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych, anglojęzycznych webinarach dot. produktów, nowości oraz wykorzystywanej technologii. Prowadzone są wprost z siedziby głównej w Verl, przez ekspertów – praktyków. Po każdym spotkaniu możliwe jest zadawanie pytań prowadzącemu.

Na wrzesień 2019 zaplanowane są już 3 spotkania:

Wszystkie przeprowadzone do tej pory webinary udostępnione są w postaci nagrań na naszej stronie internetowej. 

Zachęcamy do zapisów i śledzenia nas na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco będziemy informować o organizowanych wydarzeniach.

Fb: https://www.facebook.com/BeckhoffPL/

LinedIn: https://www.linkedin.com/company/beckhoff-automation-polska/Utworzono: / Kategoria: ,
  • Autor: Beckhoff Automation
  • Beckhoff realizuje otwarte systemy automatyzacji w oparciu o technikę sterowania bazującą na komputerach PC. Asortyment produktów obejmuje następujące główne dziedziny: przemysłowe komputery PC, komponenty urządzeń I/O (wejścia-wyjścia), komponenty magistrali typu fieldbus, podzespoły techniki napędowej i oprogramowanie do automatyzacji. Dla wszystkich dziedzin dostępne są linie produktów, które funkcjonują jako pojedyncze komponenty lub zespolone jako kompletny, zestrojony ze sobą system sterowania. „New Automation Technology“ firmy Beckhoff oznacza uniwersalne i niezależne od branży rozwiązania w zakresie sterowania i automatyzacji, które są używane na całym świecie w najróżniejszych aplikacjach: od komputerowego sterowania numerycznego CNC obrabiarki po inteligentne sterowanie budynki
  • Profil Autora
  • http://www.beckhoff.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY