Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2019/11/Schneider-Electric-webinarium-serwo-iautomatyka.jpg

Webinaria ze Schneider Electric – Serwonapędy, PLC, HMI, UR.


Webinaria, czyli internetowe seminaria to doskonała metoda na zdobywanie nowych wiadomości i doświadczeń. Najczęściej rezerwując zaledwie około godziny czasu mamy okazję wysłuchać eksperta w swojej dziedzinie i nie musimy przy tym wychodzić z domu. Interakcje z czatem, które są częścią webinarów pozwalają na zadawanie pytań prowadzącemu i innym uczestnikom seminarium oraz wymianę poglądów.

Co to jest serwonapęd?

Wszyscy wiemy bez napędu nie ma ruchu a napęd to jeden z kluczowych elementów składowych maszyn i linii produkcyjnych. Często słyszymy serwo czy serwonapęd. Co się pod tym kryje? Czym różni się od falownika? Gdzie znajduje zastosowanie?

Zapraszamy na webinar o serwonapędach! Poznasz zalety serwonapędów, zajrzysz do środka serii Lexium – rodziny produktów precyzyjnego sterowania ruchem, będziesz miał okazję dowiedzieć się, jak skutecznie stosować serwonapędy w typowych aplikacjach.

Oprócz serwonapędów do końca roku zorganizujemy jeszcze 3 webinaria. Wybierz temat, lub kilka, kliknij i zapisz się, a my powiadomimy Cię o nadchodzącym wydarzeniu, dzięki czemu go nie przegapisz.

 

Webinar 1: Co to jest serwo napęd? Najpopularniejsze aplikacje z wykorzystaniem  serwo napędów na przykładzie rozwiązań napędowych firmy Schneider Electric.

Termin: 8.11, godz. 10.00
Zapisz się: www.transmisjeonline.pl/serwonaped

 

Webinar 2: Jakie funkcjonalności musi posiadać nowoczesny sterownik PLC do aplikacji maszynowych? Modicon M262 jako odpowiedź na wymagania stawiane sterownikom PLC w dobie Industry 4.0.

Termin: 22.11, godz. 10.00
Zapisz się www.transmisjeonline.pl/modiconm262

 

Webinar 3: Nowoczesne podejście do projektowania aplikacji HMI z wykorzystaniem narzędzia EcoStruxure Operator Terminal Expert. Nowości w ofercie HMI Magelis.

Termin: 6.12, godz. 10.00
Zapisz się www.transmisjeonline.pl/hmi

 

Webinar 4: Jak zwiększyć komfort utrzymania ruchu dzięki aplikacjom w chmurze – na przykładzie EcoStruxure Machine i Secure Advisor.

Termin: 20.12, godz. 10.00
Zapisz się www.transmisjeonline.pl/secureadvisorUtworzono: / Kategoria: ,
  • Autor: Schneider Electric
  • Firma Schneider Electric to lider w zakresie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyzacji w gospodarstwach domowych, obiektach publicznych i centrach danych, a także w zastosowaniach przemysłowych i infrastrukturalnych.
  • Profil Autora
  • https://www.se.com/pl/pl/

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY